Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 73Victòries · 24Taules · 6Derrotes · 43Estàndard · 29Ràpid · 44Blanques · 42Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 24 32,9% | 6 8,2% | 43 58,9% |
| Total · blanques | 42 | 12 28,6% | 5 11,9% | 25 59,5% |
| Total · negres | 31 | 12 38,7% | 1 3,2% | 18 58,1% |
| Estàndard | 29 | 6 20,7% | 3 10,3% | 20 69,0% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid | 44 | 18 40,9% | 3 6,8% | 23 52,3% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 73Victòries · 24Taules · 6Derrotes · 43Estàndard · 29Ràpid · 44Blanques · 42Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 24 32,9% | 6 8,2% | 43 58,9% |
| Total · blanques | 42 | 12 28,6% | 5 11,9% | 25 59,5% |
| Total · negres | 31 | 12 38,7% | 1 3,2% | 18 58,1% |
| Estàndard | 29 | 6 20,7% | 3 10,3% | 20 69,0% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid | 44 | 18 40,9% | 3 6,8% | 23 52,3% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 2 8,7% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 65Victòries · 21Taules · 6Derrotes · 38Estàndard · 29Ràpid · 36Blanques · 38Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 21 32,3% | 6 9,2% | 38 58,5% |
| Total · blanques | 38 | 11 29,0% | 5 13,2% | 22 57,9% |
| Total · negres | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Estàndard | 29 | 6 20,7% | 3 10,3% | 20 69,0% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid | 36 | 15 41,7% | 3 8,3% | 18 50,0% |
| Ràpid · blanques | 19 | 7 36,8% | 2 10,5% | 10 52,6% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 1 5,9% | 8 47,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 65Victòries · 21Taules · 6Derrotes · 38Estàndard · 29Ràpid · 36Blanques · 38Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 21 32,3% | 6 9,2% | 38 58,5% |
| Total · blanques | 38 | 11 29,0% | 5 13,2% | 22 57,9% |
| Total · negres | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Estàndard | 29 | 6 20,7% | 3 10,3% | 20 69,0% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 3 15,8% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid | 36 | 15 41,7% | 3 8,3% | 18 50,0% |
| Ràpid · blanques | 19 | 7 36,8% | 2 10,5% | 10 52,6% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 1 5,9% | 8 47,1% |
