Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 66Victòries · 9Taules · 1Derrotes · 56Estàndard · 18Ràpid · 48Blanques · 35Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 9 13,6% | 1 1,5% | 56 84,9% |
| Total · blanques | 35 | 6 17,1% | 1 2,9% | 28 80,0% |
| Total · negres | 31 | 3 9,7% | 0 0,0% | 28 90,3% |
| Estàndard | 18 | 3 16,7% | 0 0,0% | 15 83,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid | 48 | 6 12,5% | 1 2,1% | 41 85,4% |
| Ràpid · blanques | 25 | 4 16,0% | 1 4,0% | 20 80,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 2 8,7% | 0 0,0% | 21 91,3% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 66Victòries · 9Taules · 1Derrotes · 56Estàndard · 18Ràpid · 48Blanques · 35Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 9 13,6% | 1 1,5% | 56 84,9% |
| Total · blanques | 35 | 6 17,1% | 1 2,9% | 28 80,0% |
| Total · negres | 31 | 3 9,7% | 0 0,0% | 28 90,3% |
| Estàndard | 18 | 3 16,7% | 0 0,0% | 15 83,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid | 48 | 6 12,5% | 1 2,1% | 41 85,4% |
| Ràpid · blanques | 25 | 4 16,0% | 1 4,0% | 20 80,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 2 8,7% | 0 0,0% | 21 91,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 59Victòries · 7Taules · 1Derrotes · 51Estàndard · 18Ràpid · 41Blanques · 32Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 59 | 7 11,9% | 1 1,7% | 51 86,4% |
| Total · blanques | 32 | 5 15,6% | 1 3,1% | 26 81,3% |
| Total · negres | 27 | 2 7,4% | 0 0,0% | 25 92,6% |
| Estàndard | 18 | 3 16,7% | 0 0,0% | 15 83,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid | 41 | 4 9,8% | 1 2,4% | 36 87,8% |
| Ràpid · blanques | 22 | 3 13,6% | 1 4,6% | 18 81,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 1 5,3% | 0 0,0% | 18 94,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 59Victòries · 7Taules · 1Derrotes · 51Estàndard · 18Ràpid · 41Blanques · 32Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 59 | 7 11,9% | 1 1,7% | 51 86,4% |
| Total · blanques | 32 | 5 15,6% | 1 3,1% | 26 81,3% |
| Total · negres | 27 | 2 7,4% | 0 0,0% | 25 92,6% |
| Estàndard | 18 | 3 16,7% | 0 0,0% | 15 83,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid | 41 | 4 9,8% | 1 2,4% | 36 87,8% |
| Ràpid · blanques | 22 | 3 13,6% | 1 4,6% | 18 81,8% |
| Ràpid · negres | 19 | 1 5,3% | 0 0,0% | 18 94,7% |
