Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 389Victòries · 184Taules · 28Derrotes · 177Estàndard · 163Ràpid · 226Blanques · 192Negres · 197
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 389 | 184 47,3% | 28 7,2% | 177 45,5% |
| Total · blanques | 192 | 99 51,6% | 15 7,8% | 78 40,6% |
| Total · negres | 197 | 85 43,2% | 13 6,6% | 99 50,3% |
| Estàndard | 163 | 98 60,1% | 16 9,8% | 49 30,1% |
| Estàndard · blanques | 80 | 54 67,5% | 7 8,8% | 19 23,8% |
| Estàndard · negres | 83 | 44 53,0% | 9 10,8% | 30 36,1% |
| Ràpid | 226 | 86 38,1% | 12 5,3% | 128 56,6% |
| Ràpid · blanques | 112 | 45 40,2% | 8 7,1% | 59 52,7% |
| Ràpid · negres | 114 | 41 36,0% | 4 3,5% | 69 60,5% |
Captura 2026-09-01
+41 partides des de 2026-08-01
Partides · 382Victòries · 182Taules · 27Derrotes · 173Estàndard · 156Ràpid · 226Blanques · 189Negres · 193
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 382 | 182 47,6% | 27 7,1% | 173 45,3% |
| Total · blanques | 189 | 98 51,9% | 15 7,9% | 76 40,2% |
| Total · negres | 193 | 84 43,5% | 12 6,2% | 97 50,3% |
| Estàndard | 156 | 96 61,5% | 15 9,6% | 45 28,9% |
| Estàndard · blanques | 77 | 53 68,8% | 7 9,1% | 17 22,1% |
| Estàndard · negres | 79 | 43 54,4% | 8 10,1% | 28 35,4% |
| Ràpid | 226 | 86 38,1% | 12 5,3% | 128 56,6% |
| Ràpid · blanques | 112 | 45 40,2% | 8 7,1% | 59 52,7% |
| Ràpid · negres | 114 | 41 36,0% | 4 3,5% | 69 60,5% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 341Victòries · 167Taules · 25Derrotes · 149Estàndard · 148Ràpid · 193Blanques · 168Negres · 173
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 341 | 167 49,0% | 25 7,3% | 149 43,7% |
| Total · blanques | 168 | 91 54,2% | 13 7,7% | 64 38,1% |
| Total · negres | 173 | 76 43,9% | 12 6,9% | 85 49,1% |
| Estàndard | 148 | 92 62,2% | 15 10,1% | 41 27,7% |
| Estàndard · blanques | 73 | 50 68,5% | 7 9,6% | 16 21,9% |
| Estàndard · negres | 75 | 42 56,0% | 8 10,7% | 25 33,3% |
| Ràpid | 193 | 75 38,9% | 10 5,2% | 108 56,0% |
| Ràpid · blanques | 95 | 41 43,2% | 6 6,3% | 48 50,5% |
| Ràpid · negres | 98 | 34 34,7% | 4 4,1% | 60 61,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 324Victòries · 159Taules · 24Derrotes · 141Estàndard · 139Ràpid · 185Blanques · 159Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 324 | 159 49,1% | 24 7,4% | 141 43,5% |
| Total · blanques | 159 | 86 54,1% | 12 7,6% | 61 38,4% |
| Total · negres | 165 | 73 44,2% | 12 7,3% | 80 48,5% |
| Estàndard | 139 | 88 63,3% | 14 10,1% | 37 26,6% |
| Estàndard · blanques | 68 | 46 67,7% | 6 8,8% | 16 23,5% |
| Estàndard · negres | 71 | 42 59,2% | 8 11,3% | 21 29,6% |
| Ràpid | 185 | 71 38,4% | 10 5,4% | 104 56,2% |
| Ràpid · blanques | 91 | 40 44,0% | 6 6,6% | 45 49,5% |
| Ràpid · negres | 94 | 31 33,0% | 4 4,3% | 59 62,8% |
