Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 262Victòries · 105Taules · 24Derrotes · 133Estàndard · 51Ràpid · 211Blanques · 131Negres · 131
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 262 | 105 40,1% | 24 9,2% | 133 50,8% |
| Total · blanques | 131 | 54 41,2% | 11 8,4% | 66 50,4% |
| Total · negres | 131 | 51 38,9% | 13 9,9% | 67 51,2% |
| Estàndard | 51 | 23 45,1% | 5 9,8% | 23 45,1% |
| Estàndard · blanques | 26 | 12 46,2% | 4 15,4% | 10 38,5% |
| Estàndard · negres | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Ràpid | 211 | 82 38,9% | 19 9,0% | 110 52,1% |
| Ràpid · blanques | 105 | 42 40,0% | 7 6,7% | 56 53,3% |
| Ràpid · negres | 106 | 40 37,7% | 12 11,3% | 54 50,9% |
Captura 2026-09-01
+32 partides des de 2026-08-01
Partides · 262Victòries · 105Taules · 24Derrotes · 133Estàndard · 51Ràpid · 211Blanques · 131Negres · 131
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 262 | 105 40,1% | 24 9,2% | 133 50,8% |
| Total · blanques | 131 | 54 41,2% | 11 8,4% | 66 50,4% |
| Total · negres | 131 | 51 38,9% | 13 9,9% | 67 51,2% |
| Estàndard | 51 | 23 45,1% | 5 9,8% | 23 45,1% |
| Estàndard · blanques | 26 | 12 46,2% | 4 15,4% | 10 38,5% |
| Estàndard · negres | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
| Ràpid | 211 | 82 38,9% | 19 9,0% | 110 52,1% |
| Ràpid · blanques | 105 | 42 40,0% | 7 6,7% | 56 53,3% |
| Ràpid · negres | 106 | 40 37,7% | 12 11,3% | 54 50,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 230Victòries · 92Taules · 20Derrotes · 118Estàndard · 42Ràpid · 188Blanques · 114Negres · 116
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 230 | 92 40,0% | 20 8,7% | 118 51,3% |
| Total · blanques | 114 | 47 41,2% | 9 7,9% | 58 50,9% |
| Total · negres | 116 | 45 38,8% | 11 9,5% | 60 51,7% |
| Estàndard | 42 | 20 47,6% | 3 7,1% | 19 45,2% |
| Estàndard · blanques | 21 | 11 52,4% | 3 14,3% | 7 33,3% |
| Estàndard · negres | 21 | 9 42,9% | 0 0,0% | 12 57,1% |
| Ràpid | 188 | 72 38,3% | 17 9,0% | 99 52,7% |
| Ràpid · blanques | 93 | 36 38,7% | 6 6,5% | 51 54,8% |
| Ràpid · negres | 95 | 36 37,9% | 11 11,6% | 48 50,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 230Victòries · 92Taules · 20Derrotes · 118Estàndard · 42Ràpid · 188Blanques · 114Negres · 116
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 230 | 92 40,0% | 20 8,7% | 118 51,3% |
| Total · blanques | 114 | 47 41,2% | 9 7,9% | 58 50,9% |
| Total · negres | 116 | 45 38,8% | 11 9,5% | 60 51,7% |
| Estàndard | 42 | 20 47,6% | 3 7,1% | 19 45,2% |
| Estàndard · blanques | 21 | 11 52,4% | 3 14,3% | 7 33,3% |
| Estàndard · negres | 21 | 9 42,9% | 0 0,0% | 12 57,1% |
| Ràpid | 188 | 72 38,3% | 17 9,0% | 99 52,7% |
| Ràpid · blanques | 93 | 36 38,7% | 6 6,5% | 51 54,8% |
| Ràpid · negres | 95 | 36 37,9% | 11 11,6% | 48 50,5% |
