Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 199Victòries · 88Taules · 15Derrotes · 96Estàndard · 136Ràpid · 63Blanques · 98Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 88 44,2% | 15 7,5% | 96 48,2% |
| Total · blanques | 98 | 41 41,8% | 9 9,2% | 48 49,0% |
| Total · negres | 101 | 47 46,5% | 6 5,9% | 48 47,5% |
| Estàndard | 136 | 61 44,9% | 12 8,8% | 63 46,3% |
| Estàndard · blanques | 67 | 28 41,8% | 8 11,9% | 31 46,3% |
| Estàndard · negres | 69 | 33 47,8% | 4 5,8% | 32 46,4% |
| Ràpid | 63 | 27 42,9% | 3 4,8% | 33 52,4% |
| Ràpid · blanques | 31 | 13 41,9% | 1 3,2% | 17 54,8% |
| Ràpid · negres | 32 | 14 43,8% | 2 6,3% | 16 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 192Victòries · 85Taules · 15Derrotes · 92Estàndard · 136Ràpid · 56Blanques · 95Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 192 | 85 44,3% | 15 7,8% | 92 47,9% |
| Total · blanques | 95 | 40 42,1% | 9 9,5% | 46 48,4% |
| Total · negres | 97 | 45 46,4% | 6 6,2% | 46 47,4% |
| Estàndard | 136 | 61 44,9% | 12 8,8% | 63 46,3% |
| Estàndard · blanques | 67 | 28 41,8% | 8 11,9% | 31 46,3% |
| Estàndard · negres | 69 | 33 47,8% | 4 5,8% | 32 46,4% |
| Ràpid | 56 | 24 42,9% | 3 5,4% | 29 51,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 192Victòries · 85Taules · 15Derrotes · 92Estàndard · 136Ràpid · 56Blanques · 95Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 192 | 85 44,3% | 15 7,8% | 92 47,9% |
| Total · blanques | 95 | 40 42,1% | 9 9,5% | 46 48,4% |
| Total · negres | 97 | 45 46,4% | 6 6,2% | 46 47,4% |
| Estàndard | 136 | 61 44,9% | 12 8,8% | 63 46,3% |
| Estàndard · blanques | 67 | 28 41,8% | 8 11,9% | 31 46,3% |
| Estàndard · negres | 69 | 33 47,8% | 4 5,8% | 32 46,4% |
| Ràpid | 56 | 24 42,9% | 3 5,4% | 29 51,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 192Victòries · 85Taules · 15Derrotes · 92Estàndard · 136Ràpid · 56Blanques · 95Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 192 | 85 44,3% | 15 7,8% | 92 47,9% |
| Total · blanques | 95 | 40 42,1% | 9 9,5% | 46 48,4% |
| Total · negres | 97 | 45 46,4% | 6 6,2% | 46 47,4% |
| Estàndard | 136 | 61 44,9% | 12 8,8% | 63 46,3% |
| Estàndard · blanques | 67 | 28 41,8% | 8 11,9% | 31 46,3% |
| Estàndard · negres | 69 | 33 47,8% | 4 5,8% | 32 46,4% |
| Ràpid | 56 | 24 42,9% | 3 5,4% | 29 51,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 12 42,9% | 1 3,6% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 28 | 12 42,9% | 2 7,1% | 14 50,0% |
