Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 302Victòries · 142Taules · 32Derrotes · 128Estàndard · 140Ràpid · 162Blanques · 151Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 302 | 142 47,0% | 32 10,6% | 128 42,4% |
| Total · blanques | 151 | 81 53,6% | 17 11,3% | 53 35,1% |
| Total · negres | 151 | 61 40,4% | 15 9,9% | 75 49,7% |
| Estàndard | 140 | 74 52,9% | 18 12,9% | 48 34,3% |
| Estàndard · blanques | 71 | 43 60,6% | 9 12,7% | 19 26,8% |
| Estàndard · negres | 69 | 31 44,9% | 9 13,0% | 29 42,0% |
| Ràpid | 162 | 68 42,0% | 14 8,6% | 80 49,4% |
| Ràpid · blanques | 80 | 38 47,5% | 8 10,0% | 34 42,5% |
| Ràpid · negres | 82 | 30 36,6% | 6 7,3% | 46 56,1% |
Captura 2026-09-01
+19 partides des de 2026-08-01
Partides · 294Victòries · 139Taules · 31Derrotes · 124Estàndard · 140Ràpid · 154Blanques · 147Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 294 | 139 47,3% | 31 10,5% | 124 42,2% |
| Total · blanques | 147 | 79 53,7% | 16 10,9% | 52 35,4% |
| Total · negres | 147 | 60 40,8% | 15 10,2% | 72 49,0% |
| Estàndard | 140 | 74 52,9% | 18 12,9% | 48 34,3% |
| Estàndard · blanques | 71 | 43 60,6% | 9 12,7% | 19 26,8% |
| Estàndard · negres | 69 | 31 44,9% | 9 13,0% | 29 42,0% |
| Ràpid | 154 | 65 42,2% | 13 8,4% | 76 49,4% |
| Ràpid · blanques | 76 | 36 47,4% | 7 9,2% | 33 43,4% |
| Ràpid · negres | 78 | 29 37,2% | 6 7,7% | 43 55,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 275Victòries · 132Taules · 28Derrotes · 115Estàndard · 131Ràpid · 144Blanques · 137Negres · 138
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 275 | 132 48,0% | 28 10,2% | 115 41,8% |
| Total · blanques | 137 | 76 55,5% | 13 9,5% | 48 35,0% |
| Total · negres | 138 | 56 40,6% | 15 10,9% | 67 48,6% |
| Estàndard | 131 | 70 53,4% | 17 13,0% | 44 33,6% |
| Estàndard · blanques | 66 | 41 62,1% | 8 12,1% | 17 25,8% |
| Estàndard · negres | 65 | 29 44,6% | 9 13,9% | 27 41,5% |
| Ràpid | 144 | 62 43,1% | 11 7,6% | 71 49,3% |
| Ràpid · blanques | 71 | 35 49,3% | 5 7,0% | 31 43,7% |
| Ràpid · negres | 73 | 27 37,0% | 6 8,2% | 40 54,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 275Victòries · 132Taules · 28Derrotes · 115Estàndard · 131Ràpid · 144Blanques · 137Negres · 138
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 275 | 132 48,0% | 28 10,2% | 115 41,8% |
| Total · blanques | 137 | 76 55,5% | 13 9,5% | 48 35,0% |
| Total · negres | 138 | 56 40,6% | 15 10,9% | 67 48,6% |
| Estàndard | 131 | 70 53,4% | 17 13,0% | 44 33,6% |
| Estàndard · blanques | 66 | 41 62,1% | 8 12,1% | 17 25,8% |
| Estàndard · negres | 65 | 29 44,6% | 9 13,9% | 27 41,5% |
| Ràpid | 144 | 62 43,1% | 11 7,6% | 71 49,3% |
| Ràpid · blanques | 71 | 35 49,3% | 5 7,0% | 31 43,7% |
| Ràpid · negres | 73 | 27 37,0% | 6 8,2% | 40 54,8% |
