Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 81Victòries · 41Taules · 4Derrotes · 36Estàndard · 20Ràpid · 61Blanques · 40Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 81 | 41 50,6% | 4 4,9% | 36 44,4% |
| Total · blanques | 40 | 20 50,0% | 2 5,0% | 18 45,0% |
| Total · negres | 41 | 21 51,2% | 2 4,9% | 18 43,9% |
| Estàndard | 20 | 14 70,0% | 2 10,0% | 4 20,0% |
| Estàndard · blanques | 9 | 7 77,8% | 1 11,1% | 1 11,1% |
| Estàndard · negres | 11 | 7 63,6% | 1 9,1% | 3 27,3% |
| Ràpid | 61 | 27 44,3% | 2 3,3% | 32 52,5% |
| Ràpid · blanques | 31 | 13 41,9% | 1 3,2% | 17 54,8% |
| Ràpid · negres | 30 | 14 46,7% | 1 3,3% | 15 50,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 81Victòries · 41Taules · 4Derrotes · 36Estàndard · 20Ràpid · 61Blanques · 40Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 81 | 41 50,6% | 4 4,9% | 36 44,4% |
| Total · blanques | 40 | 20 50,0% | 2 5,0% | 18 45,0% |
| Total · negres | 41 | 21 51,2% | 2 4,9% | 18 43,9% |
| Estàndard | 20 | 14 70,0% | 2 10,0% | 4 20,0% |
| Estàndard · blanques | 9 | 7 77,8% | 1 11,1% | 1 11,1% |
| Estàndard · negres | 11 | 7 63,6% | 1 9,1% | 3 27,3% |
| Ràpid | 61 | 27 44,3% | 2 3,3% | 32 52,5% |
| Ràpid · blanques | 31 | 13 41,9% | 1 3,2% | 17 54,8% |
| Ràpid · negres | 30 | 14 46,7% | 1 3,3% | 15 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 73Victòries · 37Taules · 4Derrotes · 32Estàndard · 20Ràpid · 53Blanques · 36Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 37 50,7% | 4 5,5% | 32 43,8% |
| Total · blanques | 36 | 17 47,2% | 2 5,6% | 17 47,2% |
| Total · negres | 37 | 20 54,1% | 2 5,4% | 15 40,5% |
| Estàndard | 20 | 14 70,0% | 2 10,0% | 4 20,0% |
| Estàndard · blanques | 9 | 7 77,8% | 1 11,1% | 1 11,1% |
| Estàndard · negres | 11 | 7 63,6% | 1 9,1% | 3 27,3% |
| Ràpid | 53 | 23 43,4% | 2 3,8% | 28 52,8% |
| Ràpid · blanques | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Ràpid · negres | 26 | 13 50,0% | 1 3,9% | 12 46,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 73Victòries · 37Taules · 4Derrotes · 32Estàndard · 20Ràpid · 53Blanques · 36Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 73 | 37 50,7% | 4 5,5% | 32 43,8% |
| Total · blanques | 36 | 17 47,2% | 2 5,6% | 17 47,2% |
| Total · negres | 37 | 20 54,1% | 2 5,4% | 15 40,5% |
| Estàndard | 20 | 14 70,0% | 2 10,0% | 4 20,0% |
| Estàndard · blanques | 9 | 7 77,8% | 1 11,1% | 1 11,1% |
| Estàndard · negres | 11 | 7 63,6% | 1 9,1% | 3 27,3% |
| Ràpid | 53 | 23 43,4% | 2 3,8% | 28 52,8% |
| Ràpid · blanques | 27 | 10 37,0% | 1 3,7% | 16 59,3% |
| Ràpid · negres | 26 | 13 50,0% | 1 3,9% | 12 46,2% |
