Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 469Victòries · 239Taules · 63Derrotes · 167Estàndard · 223Ràpid · 246Blanques · 234Negres · 235
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 469 | 239 51,0% | 63 13,4% | 167 35,6% |
| Total · blanques | 234 | 124 53,0% | 28 12,0% | 82 35,0% |
| Total · negres | 235 | 115 48,9% | 35 14,9% | 85 36,2% |
| Estàndard | 223 | 116 52,0% | 40 17,9% | 67 30,0% |
| Estàndard · blanques | 112 | 61 54,5% | 16 14,3% | 35 31,3% |
| Estàndard · negres | 111 | 55 49,6% | 24 21,6% | 32 28,8% |
| Ràpid | 246 | 123 50,0% | 23 9,4% | 100 40,7% |
| Ràpid · blanques | 122 | 63 51,6% | 12 9,8% | 47 38,5% |
| Ràpid · negres | 124 | 60 48,4% | 11 8,9% | 53 42,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 461Victòries · 234Taules · 61Derrotes · 166Estàndard · 223Ràpid · 238Blanques · 230Negres · 231
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 461 | 234 50,8% | 61 13,2% | 166 36,0% |
| Total · blanques | 230 | 121 52,6% | 28 12,2% | 81 35,2% |
| Total · negres | 231 | 113 48,9% | 33 14,3% | 85 36,8% |
| Estàndard | 223 | 116 52,0% | 40 17,9% | 67 30,0% |
| Estàndard · blanques | 112 | 61 54,5% | 16 14,3% | 35 31,3% |
| Estàndard · negres | 111 | 55 49,6% | 24 21,6% | 32 28,8% |
| Ràpid | 238 | 118 49,6% | 21 8,8% | 99 41,6% |
| Ràpid · blanques | 118 | 60 50,9% | 12 10,2% | 46 39,0% |
| Ràpid · negres | 120 | 58 48,3% | 9 7,5% | 53 44,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 452Victòries · 228Taules · 58Derrotes · 166Estàndard · 214Ràpid · 238Blanques · 225Negres · 227
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 452 | 228 50,4% | 58 12,8% | 166 36,7% |
| Total · blanques | 225 | 117 52,0% | 27 12,0% | 81 36,0% |
| Total · negres | 227 | 111 48,9% | 31 13,7% | 85 37,4% |
| Estàndard | 214 | 110 51,4% | 37 17,3% | 67 31,3% |
| Estàndard · blanques | 107 | 57 53,3% | 15 14,0% | 35 32,7% |
| Estàndard · negres | 107 | 53 49,5% | 22 20,6% | 32 29,9% |
| Ràpid | 238 | 118 49,6% | 21 8,8% | 99 41,6% |
| Ràpid · blanques | 118 | 60 50,9% | 12 10,2% | 46 39,0% |
| Ràpid · negres | 120 | 58 48,3% | 9 7,5% | 53 44,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 452Victòries · 228Taules · 58Derrotes · 166Estàndard · 214Ràpid · 238Blanques · 225Negres · 227
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 452 | 228 50,4% | 58 12,8% | 166 36,7% |
| Total · blanques | 225 | 117 52,0% | 27 12,0% | 81 36,0% |
| Total · negres | 227 | 111 48,9% | 31 13,7% | 85 37,4% |
| Estàndard | 214 | 110 51,4% | 37 17,3% | 67 31,3% |
| Estàndard · blanques | 107 | 57 53,3% | 15 14,0% | 35 32,7% |
| Estàndard · negres | 107 | 53 49,5% | 22 20,6% | 32 29,9% |
| Ràpid | 238 | 118 49,6% | 21 8,8% | 99 41,6% |
| Ràpid · blanques | 118 | 60 50,9% | 12 10,2% | 46 39,0% |
| Ràpid · negres | 120 | 58 48,3% | 9 7,5% | 53 44,2% |
