Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 139Victòries · 53Taules · 12Derrotes · 74Estàndard · 61Ràpid · 78Blanques · 70Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 139 | 53 38,1% | 12 8,6% | 74 53,2% |
| Total · blanques | 70 | 27 38,6% | 9 12,9% | 34 48,6% |
| Total · negres | 69 | 26 37,7% | 3 4,4% | 40 58,0% |
| Estàndard | 61 | 21 34,4% | 6 9,8% | 34 55,7% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 4 12,1% | 18 54,6% |
| Estàndard · negres | 28 | 10 35,7% | 2 7,1% | 16 57,1% |
| Ràpid | 78 | 32 41,0% | 6 7,7% | 40 51,3% |
| Ràpid · blanques | 37 | 16 43,2% | 5 13,5% | 16 43,2% |
| Ràpid · negres | 41 | 16 39,0% | 1 2,4% | 24 58,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 131Victòries · 50Taules · 11Derrotes · 70Estàndard · 61Ràpid · 70Blanques · 66Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 50 38,2% | 11 8,4% | 70 53,4% |
| Total · blanques | 66 | 26 39,4% | 9 13,6% | 31 47,0% |
| Total · negres | 65 | 24 36,9% | 2 3,1% | 39 60,0% |
| Estàndard | 61 | 21 34,4% | 6 9,8% | 34 55,7% |
| Estàndard · blanques | 33 | 11 33,3% | 4 12,1% | 18 54,6% |
| Estàndard · negres | 28 | 10 35,7% | 2 7,1% | 16 57,1% |
| Ràpid | 70 | 29 41,4% | 5 7,1% | 36 51,4% |
| Ràpid · blanques | 33 | 15 45,5% | 5 15,2% | 13 39,4% |
| Ràpid · negres | 37 | 14 37,8% | 0 0,0% | 23 62,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 123Victòries · 47Taules · 9Derrotes · 67Estàndard · 53Ràpid · 70Blanques · 62Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 47 38,2% | 9 7,3% | 67 54,5% |
| Total · blanques | 62 | 25 40,3% | 7 11,3% | 30 48,4% |
| Total · negres | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
| Estàndard | 53 | 18 34,0% | 4 7,6% | 31 58,5% |
| Estàndard · blanques | 29 | 10 34,5% | 2 6,9% | 17 58,6% |
| Estàndard · negres | 24 | 8 33,3% | 2 8,3% | 14 58,3% |
| Ràpid | 70 | 29 41,4% | 5 7,1% | 36 51,4% |
| Ràpid · blanques | 33 | 15 45,5% | 5 15,2% | 13 39,4% |
| Ràpid · negres | 37 | 14 37,8% | 0 0,0% | 23 62,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 123Victòries · 47Taules · 9Derrotes · 67Estàndard · 53Ràpid · 70Blanques · 62Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 47 38,2% | 9 7,3% | 67 54,5% |
| Total · blanques | 62 | 25 40,3% | 7 11,3% | 30 48,4% |
| Total · negres | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
| Estàndard | 53 | 18 34,0% | 4 7,6% | 31 58,5% |
| Estàndard · blanques | 29 | 10 34,5% | 2 6,9% | 17 58,6% |
| Estàndard · negres | 24 | 8 33,3% | 2 8,3% | 14 58,3% |
| Ràpid | 70 | 29 41,4% | 5 7,1% | 36 51,4% |
| Ràpid · blanques | 33 | 15 45,5% | 5 15,2% | 13 39,4% |
| Ràpid · negres | 37 | 14 37,8% | 0 0,0% | 23 62,2% |
