Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 814Victòries · 358Taules · 88Derrotes · 368Estàndard · 276Ràpid · 538Blanques · 406Negres · 408
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 814 | 358 44,0% | 88 10,8% | 368 45,2% |
| Total · blanques | 406 | 194 47,8% | 43 10,6% | 169 41,6% |
| Total · negres | 408 | 164 40,2% | 45 11,0% | 199 48,8% |
| Estàndard | 276 | 116 42,0% | 37 13,4% | 123 44,6% |
| Estàndard · blanques | 134 | 63 47,0% | 13 9,7% | 58 43,3% |
| Estàndard · negres | 142 | 53 37,3% | 24 16,9% | 65 45,8% |
| Ràpid | 538 | 242 45,0% | 51 9,5% | 245 45,5% |
| Ràpid · blanques | 272 | 131 48,2% | 30 11,0% | 111 40,8% |
| Ràpid · negres | 266 | 111 41,7% | 21 7,9% | 134 50,4% |
Captura 2026-09-01
+19 partides des de 2026-08-01
Partides · 814Victòries · 358Taules · 88Derrotes · 368Estàndard · 276Ràpid · 538Blanques · 406Negres · 408
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 814 | 358 44,0% | 88 10,8% | 368 45,2% |
| Total · blanques | 406 | 194 47,8% | 43 10,6% | 169 41,6% |
| Total · negres | 408 | 164 40,2% | 45 11,0% | 199 48,8% |
| Estàndard | 276 | 116 42,0% | 37 13,4% | 123 44,6% |
| Estàndard · blanques | 134 | 63 47,0% | 13 9,7% | 58 43,3% |
| Estàndard · negres | 142 | 53 37,3% | 24 16,9% | 65 45,8% |
| Ràpid | 538 | 242 45,0% | 51 9,5% | 245 45,5% |
| Ràpid · blanques | 272 | 131 48,2% | 30 11,0% | 111 40,8% |
| Ràpid · negres | 266 | 111 41,7% | 21 7,9% | 134 50,4% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 795Victòries · 349Taules · 86Derrotes · 360Estàndard · 267Ràpid · 528Blanques · 397Negres · 398
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 795 | 349 43,9% | 86 10,8% | 360 45,3% |
| Total · blanques | 397 | 189 47,6% | 43 10,8% | 165 41,6% |
| Total · negres | 398 | 160 40,2% | 43 10,8% | 195 49,0% |
| Estàndard | 267 | 112 42,0% | 35 13,1% | 120 44,9% |
| Estàndard · blanques | 130 | 60 46,2% | 13 10,0% | 57 43,9% |
| Estàndard · negres | 137 | 52 38,0% | 22 16,1% | 63 46,0% |
| Ràpid | 528 | 237 44,9% | 51 9,7% | 240 45,5% |
| Ràpid · blanques | 267 | 129 48,3% | 30 11,2% | 108 40,5% |
| Ràpid · negres | 261 | 108 41,4% | 21 8,1% | 132 50,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 779Victòries · 341Taules · 85Derrotes · 353Estàndard · 267Ràpid · 512Blanques · 389Negres · 390
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 779 | 341 43,8% | 85 10,9% | 353 45,3% |
| Total · blanques | 389 | 186 47,8% | 42 10,8% | 161 41,4% |
| Total · negres | 390 | 155 39,7% | 43 11,0% | 192 49,2% |
| Estàndard | 267 | 112 42,0% | 35 13,1% | 120 44,9% |
| Estàndard · blanques | 130 | 60 46,2% | 13 10,0% | 57 43,9% |
| Estàndard · negres | 137 | 52 38,0% | 22 16,1% | 63 46,0% |
| Ràpid | 512 | 229 44,7% | 50 9,8% | 233 45,5% |
| Ràpid · blanques | 259 | 126 48,7% | 29 11,2% | 104 40,2% |
| Ràpid · negres | 253 | 103 40,7% | 21 8,3% | 129 51,0% |
