Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 728Victòries · 388Taules · 110Derrotes · 230Estàndard · 377Ràpid · 351Blanques · 365Negres · 363
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 728 | 388 53,3% | 110 15,1% | 230 31,6% |
| Total · blanques | 365 | 213 58,4% | 57 15,6% | 95 26,0% |
| Total · negres | 363 | 175 48,2% | 53 14,6% | 135 37,2% |
| Estàndard | 377 | 198 52,5% | 73 19,4% | 106 28,1% |
| Estàndard · blanques | 186 | 113 60,8% | 41 22,0% | 32 17,2% |
| Estàndard · negres | 191 | 85 44,5% | 32 16,8% | 74 38,7% |
| Ràpid | 351 | 190 54,1% | 37 10,5% | 124 35,3% |
| Ràpid · blanques | 179 | 100 55,9% | 16 8,9% | 63 35,2% |
| Ràpid · negres | 172 | 90 52,3% | 21 12,2% | 61 35,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 710Victòries · 379Taules · 108Derrotes · 223Estàndard · 367Ràpid · 343Blanques · 356Negres · 354
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 710 | 379 53,4% | 108 15,2% | 223 31,4% |
| Total · blanques | 356 | 206 57,9% | 56 15,7% | 94 26,4% |
| Total · negres | 354 | 173 48,9% | 52 14,7% | 129 36,4% |
| Estàndard | 367 | 194 52,9% | 71 19,4% | 102 27,8% |
| Estàndard · blanques | 181 | 109 60,2% | 40 22,1% | 32 17,7% |
| Estàndard · negres | 186 | 85 45,7% | 31 16,7% | 70 37,6% |
| Ràpid | 343 | 185 53,9% | 37 10,8% | 121 35,3% |
| Ràpid · blanques | 175 | 97 55,4% | 16 9,1% | 62 35,4% |
| Ràpid · negres | 168 | 88 52,4% | 21 12,5% | 59 35,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 701Victòries · 374Taules · 108Derrotes · 219Estàndard · 367Ràpid · 334Blanques · 352Negres · 349
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 701 | 374 53,4% | 108 15,4% | 219 31,2% |
| Total · blanques | 352 | 203 57,7% | 56 15,9% | 93 26,4% |
| Total · negres | 349 | 171 49,0% | 52 14,9% | 126 36,1% |
| Estàndard | 367 | 194 52,9% | 71 19,4% | 102 27,8% |
| Estàndard · blanques | 181 | 109 60,2% | 40 22,1% | 32 17,7% |
| Estàndard · negres | 186 | 85 45,7% | 31 16,7% | 70 37,6% |
| Ràpid | 334 | 180 53,9% | 37 11,1% | 117 35,0% |
| Ràpid · blanques | 171 | 94 55,0% | 16 9,4% | 61 35,7% |
| Ràpid · negres | 163 | 86 52,8% | 21 12,9% | 56 34,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 701Victòries · 374Taules · 108Derrotes · 219Estàndard · 367Ràpid · 334Blanques · 352Negres · 349
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 701 | 374 53,4% | 108 15,4% | 219 31,2% |
| Total · blanques | 352 | 203 57,7% | 56 15,9% | 93 26,4% |
| Total · negres | 349 | 171 49,0% | 52 14,9% | 126 36,1% |
| Estàndard | 367 | 194 52,9% | 71 19,4% | 102 27,8% |
| Estàndard · blanques | 181 | 109 60,2% | 40 22,1% | 32 17,7% |
| Estàndard · negres | 186 | 85 45,7% | 31 16,7% | 70 37,6% |
| Ràpid | 334 | 180 53,9% | 37 11,1% | 117 35,0% |
| Ràpid · blanques | 171 | 94 55,0% | 16 9,4% | 61 35,7% |
| Ràpid · negres | 163 | 86 52,8% | 21 12,9% | 56 34,4% |
