Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 1318Victòries · 847Taules · 172Derrotes · 299Estàndard · 551Ràpid · 767Blanques · 669Negres · 649
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1318 | 847 64,3% | 172 13,1% | 299 22,7% |
| Total · blanques | 669 | 447 66,8% | 86 12,9% | 136 20,3% |
| Total · negres | 649 | 400 61,6% | 86 13,3% | 163 25,1% |
| Estàndard | 551 | 318 57,7% | 93 16,9% | 140 25,4% |
| Estàndard · blanques | 283 | 168 59,4% | 47 16,6% | 68 24,0% |
| Estàndard · negres | 268 | 150 56,0% | 46 17,2% | 72 26,9% |
| Ràpid | 767 | 529 69,0% | 79 10,3% | 159 20,7% |
| Ràpid · blanques | 386 | 279 72,3% | 39 10,1% | 68 17,6% |
| Ràpid · negres | 381 | 250 65,6% | 40 10,5% | 91 23,9% |
Captura 2026-09-01
+34 partides des de 2026-08-01
Partides · 1301Victòries · 838Taules · 167Derrotes · 296Estàndard · 542Ràpid · 759Blanques · 661Negres · 640
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1301 | 838 64,4% | 167 12,8% | 296 22,8% |
| Total · blanques | 661 | 441 66,7% | 84 12,7% | 136 20,6% |
| Total · negres | 640 | 397 62,0% | 83 13,0% | 160 25,0% |
| Estàndard | 542 | 314 57,9% | 91 16,8% | 137 25,3% |
| Estàndard · blanques | 279 | 165 59,1% | 46 16,5% | 68 24,4% |
| Estàndard · negres | 263 | 149 56,7% | 45 17,1% | 69 26,2% |
| Ràpid | 759 | 524 69,0% | 76 10,0% | 159 21,0% |
| Ràpid · blanques | 382 | 276 72,3% | 38 10,0% | 68 17,8% |
| Ràpid · negres | 377 | 248 65,8% | 38 10,1% | 91 24,1% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1267Victòries · 810Taules · 163Derrotes · 294Estàndard · 542Ràpid · 725Blanques · 644Negres · 623
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1267 | 810 63,9% | 163 12,9% | 294 23,2% |
| Total · blanques | 644 | 426 66,2% | 83 12,9% | 135 21,0% |
| Total · negres | 623 | 384 61,6% | 80 12,8% | 159 25,5% |
| Estàndard | 542 | 314 57,9% | 91 16,8% | 137 25,3% |
| Estàndard · blanques | 279 | 165 59,1% | 46 16,5% | 68 24,4% |
| Estàndard · negres | 263 | 149 56,7% | 45 17,1% | 69 26,2% |
| Ràpid | 725 | 496 68,4% | 72 9,9% | 157 21,7% |
| Ràpid · blanques | 365 | 261 71,5% | 37 10,1% | 67 18,4% |
| Ràpid · negres | 360 | 235 65,3% | 35 9,7% | 90 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1259Victòries · 802Taules · 163Derrotes · 294Estàndard · 542Ràpid · 717Blanques · 640Negres · 619
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1259 | 802 63,7% | 163 13,0% | 294 23,4% |
| Total · blanques | 640 | 422 65,9% | 83 13,0% | 135 21,1% |
| Total · negres | 619 | 380 61,4% | 80 12,9% | 159 25,7% |
| Estàndard | 542 | 314 57,9% | 91 16,8% | 137 25,3% |
| Estàndard · blanques | 279 | 165 59,1% | 46 16,5% | 68 24,4% |
| Estàndard · negres | 263 | 149 56,7% | 45 17,1% | 69 26,2% |
| Ràpid | 717 | 488 68,1% | 72 10,0% | 157 21,9% |
| Ràpid · blanques | 361 | 257 71,2% | 37 10,3% | 67 18,6% |
| Ràpid · negres | 356 | 231 64,9% | 35 9,8% | 90 25,3% |
