Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 404Victòries · 165Taules · 108Derrotes · 131Estàndard · 386Ràpid · 18Blanques · 196Negres · 208
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 165 40,8% | 108 26,7% | 131 32,4% |
| Total · blanques | 196 | 90 45,9% | 41 20,9% | 65 33,2% |
| Total · negres | 208 | 75 36,1% | 67 32,2% | 66 31,7% |
| Estàndard | 386 | 157 40,7% | 107 27,7% | 122 31,6% |
| Estàndard · blanques | 186 | 86 46,2% | 41 22,0% | 59 31,7% |
| Estàndard · negres | 200 | 71 35,5% | 66 33,0% | 63 31,5% |
| Ràpid | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
Captura 2026-09-01
+6 partides des de 2026-08-01
Partides · 398Victòries · 162Taules · 107Derrotes · 129Estàndard · 380Ràpid · 18Blanques · 193Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 398 | 162 40,7% | 107 26,9% | 129 32,4% |
| Total · blanques | 193 | 89 46,1% | 41 21,2% | 63 32,6% |
| Total · negres | 205 | 73 35,6% | 66 32,2% | 66 32,2% |
| Estàndard | 380 | 154 40,5% | 106 27,9% | 120 31,6% |
| Estàndard · blanques | 183 | 85 46,5% | 41 22,4% | 57 31,2% |
| Estàndard · negres | 197 | 69 35,0% | 65 33,0% | 63 32,0% |
| Ràpid | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 392Victòries · 159Taules · 104Derrotes · 129Estàndard · 374Ràpid · 18Blanques · 190Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 392 | 159 40,6% | 104 26,5% | 129 32,9% |
| Total · blanques | 190 | 88 46,3% | 39 20,5% | 63 33,2% |
| Total · negres | 202 | 71 35,2% | 65 32,2% | 66 32,7% |
| Estàndard | 374 | 151 40,4% | 103 27,5% | 120 32,1% |
| Estàndard · blanques | 180 | 84 46,7% | 39 21,7% | 57 31,7% |
| Estàndard · negres | 194 | 67 34,5% | 64 33,0% | 63 32,5% |
| Ràpid | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 392Victòries · 159Taules · 104Derrotes · 129Estàndard · 374Ràpid · 18Blanques · 190Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 392 | 159 40,6% | 104 26,5% | 129 32,9% |
| Total · blanques | 190 | 88 46,3% | 39 20,5% | 63 33,2% |
| Total · negres | 202 | 71 35,2% | 65 32,2% | 66 32,7% |
| Estàndard | 374 | 151 40,4% | 103 27,5% | 120 32,1% |
| Estàndard · blanques | 180 | 84 46,7% | 39 21,7% | 57 31,7% |
| Estàndard · negres | 194 | 67 34,5% | 64 33,0% | 63 32,5% |
| Ràpid | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
