Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 1122Victòries · 571Taules · 183Derrotes · 368Estàndard · 649Ràpid · 473Blanques · 559Negres · 563
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1122 | 571 50,9% | 183 16,3% | 368 32,8% |
| Total · blanques | 559 | 299 53,5% | 91 16,3% | 169 30,2% |
| Total · negres | 563 | 272 48,3% | 92 16,3% | 199 35,4% |
| Estàndard | 649 | 298 45,9% | 134 20,7% | 217 33,4% |
| Estàndard · blanques | 322 | 154 47,8% | 66 20,5% | 102 31,7% |
| Estàndard · negres | 327 | 144 44,0% | 68 20,8% | 115 35,2% |
| Ràpid | 473 | 273 57,7% | 49 10,4% | 151 31,9% |
| Ràpid · blanques | 237 | 145 61,2% | 25 10,6% | 67 28,3% |
| Ràpid · negres | 236 | 128 54,2% | 24 10,2% | 84 35,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1122Victòries · 571Taules · 183Derrotes · 368Estàndard · 649Ràpid · 473Blanques · 559Negres · 563
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1122 | 571 50,9% | 183 16,3% | 368 32,8% |
| Total · blanques | 559 | 299 53,5% | 91 16,3% | 169 30,2% |
| Total · negres | 563 | 272 48,3% | 92 16,3% | 199 35,4% |
| Estàndard | 649 | 298 45,9% | 134 20,7% | 217 33,4% |
| Estàndard · blanques | 322 | 154 47,8% | 66 20,5% | 102 31,7% |
| Estàndard · negres | 327 | 144 44,0% | 68 20,8% | 115 35,2% |
| Ràpid | 473 | 273 57,7% | 49 10,4% | 151 31,9% |
| Ràpid · blanques | 237 | 145 61,2% | 25 10,6% | 67 28,3% |
| Ràpid · negres | 236 | 128 54,2% | 24 10,2% | 84 35,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1113Victòries · 569Taules · 181Derrotes · 363Estàndard · 640Ràpid · 473Blanques · 554Negres · 559
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1113 | 569 51,1% | 181 16,3% | 363 32,6% |
| Total · blanques | 554 | 297 53,6% | 90 16,3% | 167 30,1% |
| Total · negres | 559 | 272 48,7% | 91 16,3% | 196 35,1% |
| Estàndard | 640 | 296 46,3% | 132 20,6% | 212 33,1% |
| Estàndard · blanques | 317 | 152 48,0% | 65 20,5% | 100 31,6% |
| Estàndard · negres | 323 | 144 44,6% | 67 20,7% | 112 34,7% |
| Ràpid | 473 | 273 57,7% | 49 10,4% | 151 31,9% |
| Ràpid · blanques | 237 | 145 61,2% | 25 10,6% | 67 28,3% |
| Ràpid · negres | 236 | 128 54,2% | 24 10,2% | 84 35,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1113Victòries · 569Taules · 181Derrotes · 363Estàndard · 640Ràpid · 473Blanques · 554Negres · 559
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1113 | 569 51,1% | 181 16,3% | 363 32,6% |
| Total · blanques | 554 | 297 53,6% | 90 16,3% | 167 30,1% |
| Total · negres | 559 | 272 48,7% | 91 16,3% | 196 35,1% |
| Estàndard | 640 | 296 46,3% | 132 20,6% | 212 33,1% |
| Estàndard · blanques | 317 | 152 48,0% | 65 20,5% | 100 31,6% |
| Estàndard · negres | 323 | 144 44,6% | 67 20,7% | 112 34,7% |
| Ràpid | 473 | 273 57,7% | 49 10,4% | 151 31,9% |
| Ràpid · blanques | 237 | 145 61,2% | 25 10,6% | 67 28,3% |
| Ràpid · negres | 236 | 128 54,2% | 24 10,2% | 84 35,6% |
