Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 269Victòries · 99Taules · 40Derrotes · 130Estàndard · 232Ràpid · 37Blanques · 134Negres · 135
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 269 | 99 36,8% | 40 14,9% | 130 48,3% |
| Total · blanques | 134 | 44 32,8% | 21 15,7% | 69 51,5% |
| Total · negres | 135 | 55 40,7% | 19 14,1% | 61 45,2% |
| Estàndard | 232 | 83 35,8% | 37 16,0% | 112 48,3% |
| Estàndard · blanques | 114 | 36 31,6% | 21 18,4% | 57 50,0% |
| Estàndard · negres | 118 | 47 39,8% | 16 13,6% | 55 46,6% |
| Ràpid | 37 | 16 43,2% | 3 8,1% | 18 48,7% |
| Ràpid · blanques | 20 | 8 40,0% | 0 0,0% | 12 60,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 3 17,7% | 6 35,3% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 269Victòries · 99Taules · 40Derrotes · 130Estàndard · 232Ràpid · 37Blanques · 134Negres · 135
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 269 | 99 36,8% | 40 14,9% | 130 48,3% |
| Total · blanques | 134 | 44 32,8% | 21 15,7% | 69 51,5% |
| Total · negres | 135 | 55 40,7% | 19 14,1% | 61 45,2% |
| Estàndard | 232 | 83 35,8% | 37 16,0% | 112 48,3% |
| Estàndard · blanques | 114 | 36 31,6% | 21 18,4% | 57 50,0% |
| Estàndard · negres | 118 | 47 39,8% | 16 13,6% | 55 46,6% |
| Ràpid | 37 | 16 43,2% | 3 8,1% | 18 48,7% |
| Ràpid · blanques | 20 | 8 40,0% | 0 0,0% | 12 60,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 3 17,7% | 6 35,3% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 262Victòries · 97Taules · 39Derrotes · 126Estàndard · 225Ràpid · 37Blanques · 130Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 262 | 97 37,0% | 39 14,9% | 126 48,1% |
| Total · blanques | 130 | 42 32,3% | 21 16,2% | 67 51,5% |
| Total · negres | 132 | 55 41,7% | 18 13,6% | 59 44,7% |
| Estàndard | 225 | 81 36,0% | 36 16,0% | 108 48,0% |
| Estàndard · blanques | 110 | 34 30,9% | 21 19,1% | 55 50,0% |
| Estàndard · negres | 115 | 47 40,9% | 15 13,0% | 53 46,1% |
| Ràpid | 37 | 16 43,2% | 3 8,1% | 18 48,7% |
| Ràpid · blanques | 20 | 8 40,0% | 0 0,0% | 12 60,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 3 17,7% | 6 35,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 244Victòries · 92Taules · 33Derrotes · 119Estàndard · 207Ràpid · 37Blanques · 121Negres · 123
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 244 | 92 37,7% | 33 13,5% | 119 48,8% |
| Total · blanques | 121 | 40 33,1% | 17 14,1% | 64 52,9% |
| Total · negres | 123 | 52 42,3% | 16 13,0% | 55 44,7% |
| Estàndard | 207 | 76 36,7% | 30 14,5% | 101 48,8% |
| Estàndard · blanques | 101 | 32 31,7% | 17 16,8% | 52 51,5% |
| Estàndard · negres | 106 | 44 41,5% | 13 12,3% | 49 46,2% |
| Ràpid | 37 | 16 43,2% | 3 8,1% | 18 48,7% |
| Ràpid · blanques | 20 | 8 40,0% | 0 0,0% | 12 60,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 8 47,1% | 3 17,7% | 6 35,3% |
