Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+3 partides des de 2026-09-01
Partides · 916Victòries · 479Taules · 181Derrotes · 256Estàndard · 785Ràpid · 131Blanques · 445Negres · 471
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 916 | 479 52,3% | 181 19,8% | 256 28,0% |
| Total · blanques | 445 | 251 56,4% | 90 20,2% | 104 23,4% |
| Total · negres | 471 | 228 48,4% | 91 19,3% | 152 32,3% |
| Estàndard | 785 | 405 51,6% | 169 21,5% | 211 26,9% |
| Estàndard · blanques | 378 | 208 55,0% | 83 22,0% | 87 23,0% |
| Estàndard · negres | 407 | 197 48,4% | 86 21,1% | 124 30,5% |
| Ràpid | 131 | 74 56,5% | 12 9,2% | 45 34,4% |
| Ràpid · blanques | 67 | 43 64,2% | 7 10,5% | 17 25,4% |
| Ràpid · negres | 64 | 31 48,4% | 5 7,8% | 28 43,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 913Victòries · 479Taules · 181Derrotes · 253Estàndard · 782Ràpid · 131Blanques · 444Negres · 469
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 913 | 479 52,5% | 181 19,8% | 253 27,7% |
| Total · blanques | 444 | 251 56,5% | 90 20,3% | 103 23,2% |
| Total · negres | 469 | 228 48,6% | 91 19,4% | 150 32,0% |
| Estàndard | 782 | 405 51,8% | 169 21,6% | 208 26,6% |
| Estàndard · blanques | 377 | 208 55,2% | 83 22,0% | 86 22,8% |
| Estàndard · negres | 405 | 197 48,6% | 86 21,2% | 122 30,1% |
| Ràpid | 131 | 74 56,5% | 12 9,2% | 45 34,4% |
| Ràpid · blanques | 67 | 43 64,2% | 7 10,5% | 17 25,4% |
| Ràpid · negres | 64 | 31 48,4% | 5 7,8% | 28 43,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 913Victòries · 479Taules · 181Derrotes · 253Estàndard · 782Ràpid · 131Blanques · 444Negres · 469
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 913 | 479 52,5% | 181 19,8% | 253 27,7% |
| Total · blanques | 444 | 251 56,5% | 90 20,3% | 103 23,2% |
| Total · negres | 469 | 228 48,6% | 91 19,4% | 150 32,0% |
| Estàndard | 782 | 405 51,8% | 169 21,6% | 208 26,6% |
| Estàndard · blanques | 377 | 208 55,2% | 83 22,0% | 86 22,8% |
| Estàndard · negres | 405 | 197 48,6% | 86 21,2% | 122 30,1% |
| Ràpid | 131 | 74 56,5% | 12 9,2% | 45 34,4% |
| Ràpid · blanques | 67 | 43 64,2% | 7 10,5% | 17 25,4% |
| Ràpid · negres | 64 | 31 48,4% | 5 7,8% | 28 43,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 913Victòries · 479Taules · 181Derrotes · 253Estàndard · 782Ràpid · 131Blanques · 444Negres · 469
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 913 | 479 52,5% | 181 19,8% | 253 27,7% |
| Total · blanques | 444 | 251 56,5% | 90 20,3% | 103 23,2% |
| Total · negres | 469 | 228 48,6% | 91 19,4% | 150 32,0% |
| Estàndard | 782 | 405 51,8% | 169 21,6% | 208 26,6% |
| Estàndard · blanques | 377 | 208 55,2% | 83 22,0% | 86 22,8% |
| Estàndard · negres | 405 | 197 48,6% | 86 21,2% | 122 30,1% |
| Ràpid | 131 | 74 56,5% | 12 9,2% | 45 34,4% |
| Ràpid · blanques | 67 | 43 64,2% | 7 10,5% | 17 25,4% |
| Ràpid · negres | 64 | 31 48,4% | 5 7,8% | 28 43,8% |
