Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 27Victòries · 12Taules · 3Derrotes · 12Estàndard · 3Ràpid · 24Blanques · 13Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 12 44,4% | 3 11,1% | 12 44,4% |
| Total · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Total · negres | 14 | 6 42,9% | 2 14,3% | 6 42,9% |
| Estàndard | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Ràpid · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 2 16,7% | 5 41,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 27Victòries · 12Taules · 3Derrotes · 12Estàndard · 3Ràpid · 24Blanques · 13Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 12 44,4% | 3 11,1% | 12 44,4% |
| Total · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Total · negres | 14 | 6 42,9% | 2 14,3% | 6 42,9% |
| Estàndard | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Ràpid · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 2 16,7% | 5 41,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 19Victòries · 8Taules · 2Derrotes · 9Estàndard · 3Ràpid · 16Blanques · 9Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 8 42,1% | 2 10,5% | 9 47,4% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Total · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 19Victòries · 8Taules · 2Derrotes · 9Estàndard · 3Ràpid · 16Blanques · 9Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 8 42,1% | 2 10,5% | 9 47,4% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Total · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Ràpid · blanques | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
