Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 210Victòries · 79Taules · 14Derrotes · 117Estàndard · 118Ràpid · 92Blanques · 111Negres · 99
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 210 | 79 37,6% | 14 6,7% | 117 55,7% |
| Total · blanques | 111 | 42 37,8% | 8 7,2% | 61 55,0% |
| Total · negres | 99 | 37 37,4% | 6 6,1% | 56 56,6% |
| Estàndard | 118 | 46 39,0% | 8 6,8% | 64 54,2% |
| Estàndard · blanques | 61 | 22 36,1% | 8 13,1% | 31 50,8% |
| Estàndard · negres | 57 | 24 42,1% | 0 0,0% | 33 57,9% |
| Ràpid | 92 | 33 35,9% | 6 6,5% | 53 57,6% |
| Ràpid · blanques | 50 | 20 40,0% | 0 0,0% | 30 60,0% |
| Ràpid · negres | 42 | 13 31,0% | 6 14,3% | 23 54,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 203Victòries · 77Taules · 14Derrotes · 112Estàndard · 118Ràpid · 85Blanques · 107Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 77 37,9% | 14 6,9% | 112 55,2% |
| Total · blanques | 107 | 40 37,4% | 8 7,5% | 59 55,1% |
| Total · negres | 96 | 37 38,5% | 6 6,3% | 53 55,2% |
| Estàndard | 118 | 46 39,0% | 8 6,8% | 64 54,2% |
| Estàndard · blanques | 61 | 22 36,1% | 8 13,1% | 31 50,8% |
| Estàndard · negres | 57 | 24 42,1% | 0 0,0% | 33 57,9% |
| Ràpid | 85 | 31 36,5% | 6 7,1% | 48 56,5% |
| Ràpid · blanques | 46 | 18 39,1% | 0 0,0% | 28 60,9% |
| Ràpid · negres | 39 | 13 33,3% | 6 15,4% | 20 51,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 203Victòries · 77Taules · 14Derrotes · 112Estàndard · 118Ràpid · 85Blanques · 107Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 77 37,9% | 14 6,9% | 112 55,2% |
| Total · blanques | 107 | 40 37,4% | 8 7,5% | 59 55,1% |
| Total · negres | 96 | 37 38,5% | 6 6,3% | 53 55,2% |
| Estàndard | 118 | 46 39,0% | 8 6,8% | 64 54,2% |
| Estàndard · blanques | 61 | 22 36,1% | 8 13,1% | 31 50,8% |
| Estàndard · negres | 57 | 24 42,1% | 0 0,0% | 33 57,9% |
| Ràpid | 85 | 31 36,5% | 6 7,1% | 48 56,5% |
| Ràpid · blanques | 46 | 18 39,1% | 0 0,0% | 28 60,9% |
| Ràpid · negres | 39 | 13 33,3% | 6 15,4% | 20 51,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 203Victòries · 77Taules · 14Derrotes · 112Estàndard · 118Ràpid · 85Blanques · 107Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 77 37,9% | 14 6,9% | 112 55,2% |
| Total · blanques | 107 | 40 37,4% | 8 7,5% | 59 55,1% |
| Total · negres | 96 | 37 38,5% | 6 6,3% | 53 55,2% |
| Estàndard | 118 | 46 39,0% | 8 6,8% | 64 54,2% |
| Estàndard · blanques | 61 | 22 36,1% | 8 13,1% | 31 50,8% |
| Estàndard · negres | 57 | 24 42,1% | 0 0,0% | 33 57,9% |
| Ràpid | 85 | 31 36,5% | 6 7,1% | 48 56,5% |
| Ràpid · blanques | 46 | 18 39,1% | 0 0,0% | 28 60,9% |
| Ràpid · negres | 39 | 13 33,3% | 6 15,4% | 20 51,3% |
