Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 555Victòries · 194Taules · 151Derrotes · 210Estàndard · 400Ràpid · 155Blanques · 273Negres · 282
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 555 | 194 35,0% | 151 27,2% | 210 37,8% |
| Total · blanques | 273 | 95 34,8% | 85 31,1% | 93 34,1% |
| Total · negres | 282 | 99 35,1% | 66 23,4% | 117 41,5% |
| Estàndard | 400 | 141 35,3% | 123 30,8% | 136 34,0% |
| Estàndard · blanques | 196 | 74 37,8% | 70 35,7% | 52 26,5% |
| Estàndard · negres | 204 | 67 32,8% | 53 26,0% | 84 41,2% |
| Ràpid | 155 | 53 34,2% | 28 18,1% | 74 47,7% |
| Ràpid · blanques | 77 | 21 27,3% | 15 19,5% | 41 53,3% |
| Ràpid · negres | 78 | 32 41,0% | 13 16,7% | 33 42,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 546Victòries · 191Taules · 148Derrotes · 207Estàndard · 400Ràpid · 146Blanques · 268Negres · 278
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 546 | 191 35,0% | 148 27,1% | 207 37,9% |
| Total · blanques | 268 | 93 34,7% | 84 31,3% | 91 34,0% |
| Total · negres | 278 | 98 35,3% | 64 23,0% | 116 41,7% |
| Estàndard | 400 | 141 35,3% | 123 30,8% | 136 34,0% |
| Estàndard · blanques | 196 | 74 37,8% | 70 35,7% | 52 26,5% |
| Estàndard · negres | 204 | 67 32,8% | 53 26,0% | 84 41,2% |
| Ràpid | 146 | 50 34,3% | 25 17,1% | 71 48,6% |
| Ràpid · blanques | 72 | 19 26,4% | 14 19,4% | 39 54,2% |
| Ràpid · negres | 74 | 31 41,9% | 11 14,9% | 32 43,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 538Victòries · 189Taules · 145Derrotes · 204Estàndard · 392Ràpid · 146Blanques · 264Negres · 274
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 189 35,1% | 145 27,0% | 204 37,9% |
| Total · blanques | 264 | 92 34,9% | 82 31,1% | 90 34,1% |
| Total · negres | 274 | 97 35,4% | 63 23,0% | 114 41,6% |
| Estàndard | 392 | 139 35,5% | 120 30,6% | 133 33,9% |
| Estàndard · blanques | 192 | 73 38,0% | 68 35,4% | 51 26,6% |
| Estàndard · negres | 200 | 66 33,0% | 52 26,0% | 82 41,0% |
| Ràpid | 146 | 50 34,3% | 25 17,1% | 71 48,6% |
| Ràpid · blanques | 72 | 19 26,4% | 14 19,4% | 39 54,2% |
| Ràpid · negres | 74 | 31 41,9% | 11 14,9% | 32 43,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 538Victòries · 189Taules · 145Derrotes · 204Estàndard · 392Ràpid · 146Blanques · 264Negres · 274
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 189 35,1% | 145 27,0% | 204 37,9% |
| Total · blanques | 264 | 92 34,9% | 82 31,1% | 90 34,1% |
| Total · negres | 274 | 97 35,4% | 63 23,0% | 114 41,6% |
| Estàndard | 392 | 139 35,5% | 120 30,6% | 133 33,9% |
| Estàndard · blanques | 192 | 73 38,0% | 68 35,4% | 51 26,6% |
| Estàndard · negres | 200 | 66 33,0% | 52 26,0% | 82 41,0% |
| Ràpid | 146 | 50 34,3% | 25 17,1% | 71 48,6% |
| Ràpid · blanques | 72 | 19 26,4% | 14 19,4% | 39 54,2% |
| Ràpid · negres | 74 | 31 41,9% | 11 14,9% | 32 43,2% |
