Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 126Victòries · 62Taules · 21Derrotes · 43Estàndard · 126Ràpid · 0Blanques · 61Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 62 49,2% | 21 16,7% | 43 34,1% |
| Total · blanques | 61 | 34 55,7% | 5 8,2% | 22 36,1% |
| Total · negres | 65 | 28 43,1% | 16 24,6% | 21 32,3% |
| Estàndard | 126 | 62 49,2% | 21 16,7% | 43 34,1% |
| Estàndard · blanques | 61 | 34 55,7% | 5 8,2% | 22 36,1% |
| Estàndard · negres | 65 | 28 43,1% | 16 24,6% | 21 32,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
