Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 755Victòries · 326Taules · 99Derrotes · 330Estàndard · 169Ràpid · 586Blanques · 374Negres · 381
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 755 | 326 43,2% | 99 13,1% | 330 43,7% |
| Total · blanques | 374 | 162 43,3% | 58 15,5% | 154 41,2% |
| Total · negres | 381 | 164 43,0% | 41 10,8% | 176 46,2% |
| Estàndard | 169 | 69 40,8% | 41 24,3% | 59 34,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 36 41,9% | 21 24,4% | 29 33,7% |
| Estàndard · negres | 83 | 33 39,8% | 20 24,1% | 30 36,1% |
| Ràpid | 586 | 257 43,9% | 58 9,9% | 271 46,3% |
| Ràpid · blanques | 288 | 126 43,8% | 37 12,9% | 125 43,4% |
| Ràpid · negres | 298 | 131 44,0% | 21 7,1% | 146 49,0% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 748Victòries · 323Taules · 98Derrotes · 327Estàndard · 169Ràpid · 579Blanques · 370Negres · 378
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 748 | 323 43,2% | 98 13,1% | 327 43,7% |
| Total · blanques | 370 | 162 43,8% | 57 15,4% | 151 40,8% |
| Total · negres | 378 | 161 42,6% | 41 10,9% | 176 46,6% |
| Estàndard | 169 | 69 40,8% | 41 24,3% | 59 34,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 36 41,9% | 21 24,4% | 29 33,7% |
| Estàndard · negres | 83 | 33 39,8% | 20 24,1% | 30 36,1% |
| Ràpid | 579 | 254 43,9% | 57 9,8% | 268 46,3% |
| Ràpid · blanques | 284 | 126 44,4% | 36 12,7% | 122 43,0% |
| Ràpid · negres | 295 | 128 43,4% | 21 7,1% | 146 49,5% |
Captura 2026-08-01
+24 partides des de 2026-07-01
Partides · 724Victòries · 312Taules · 95Derrotes · 317Estàndard · 169Ràpid · 555Blanques · 358Negres · 366
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 724 | 312 43,1% | 95 13,1% | 317 43,8% |
| Total · blanques | 358 | 158 44,1% | 54 15,1% | 146 40,8% |
| Total · negres | 366 | 154 42,1% | 41 11,2% | 171 46,7% |
| Estàndard | 169 | 69 40,8% | 41 24,3% | 59 34,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 36 41,9% | 21 24,4% | 29 33,7% |
| Estàndard · negres | 83 | 33 39,8% | 20 24,1% | 30 36,1% |
| Ràpid | 555 | 243 43,8% | 54 9,7% | 258 46,5% |
| Ràpid · blanques | 272 | 122 44,9% | 33 12,1% | 117 43,0% |
| Ràpid · negres | 283 | 121 42,8% | 21 7,4% | 141 49,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 700Victòries · 301Taules · 93Derrotes · 306Estàndard · 169Ràpid · 531Blanques · 346Negres · 354
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 700 | 301 43,0% | 93 13,3% | 306 43,7% |
| Total · blanques | 346 | 151 43,6% | 53 15,3% | 142 41,0% |
| Total · negres | 354 | 150 42,4% | 40 11,3% | 164 46,3% |
| Estàndard | 169 | 69 40,8% | 41 24,3% | 59 34,9% |
| Estàndard · blanques | 86 | 36 41,9% | 21 24,4% | 29 33,7% |
| Estàndard · negres | 83 | 33 39,8% | 20 24,1% | 30 36,1% |
| Ràpid | 531 | 232 43,7% | 52 9,8% | 247 46,5% |
| Ràpid · blanques | 260 | 115 44,2% | 32 12,3% | 113 43,5% |
| Ràpid · negres | 271 | 117 43,2% | 20 7,4% | 134 49,5% |
