Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+13 partides des de 2026-09-01
Partides · 93Victòries · 44Taules · 2Derrotes · 47Estàndard · 52Ràpid · 41Blanques · 47Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 93 | 44 47,3% | 2 2,2% | 47 50,5% |
| Total · blanques | 47 | 21 44,7% | 1 2,1% | 25 53,2% |
| Total · negres | 46 | 23 50,0% | 1 2,2% | 22 47,8% |
| Estàndard | 52 | 23 44,2% | 1 1,9% | 28 53,9% |
| Estàndard · blanques | 26 | 11 42,3% | 0 0,0% | 15 57,7% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 1 3,9% | 13 50,0% |
| Ràpid | 41 | 21 51,2% | 1 2,4% | 19 46,3% |
| Ràpid · blanques | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · negres | 20 | 11 55,0% | 0 0,0% | 9 45,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 80Victòries · 37Taules · 2Derrotes · 41Estàndard · 46Ràpid · 34Blanques · 40Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 37 46,3% | 2 2,5% | 41 51,3% |
| Total · blanques | 40 | 17 42,5% | 1 2,5% | 22 55,0% |
| Total · negres | 40 | 20 50,0% | 1 2,5% | 19 47,5% |
| Estàndard | 46 | 20 43,5% | 1 2,2% | 25 54,4% |
| Estàndard · blanques | 23 | 9 39,1% | 0 0,0% | 14 60,9% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 1 4,4% | 11 47,8% |
| Ràpid | 34 | 17 50,0% | 1 2,9% | 16 47,1% |
| Ràpid · blanques | 17 | 8 47,1% | 1 5,9% | 8 47,1% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 0 0,0% | 8 47,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 80Victòries · 37Taules · 2Derrotes · 41Estàndard · 46Ràpid · 34Blanques · 40Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 37 46,3% | 2 2,5% | 41 51,3% |
| Total · blanques | 40 | 17 42,5% | 1 2,5% | 22 55,0% |
| Total · negres | 40 | 20 50,0% | 1 2,5% | 19 47,5% |
| Estàndard | 46 | 20 43,5% | 1 2,2% | 25 54,4% |
| Estàndard · blanques | 23 | 9 39,1% | 0 0,0% | 14 60,9% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 1 4,4% | 11 47,8% |
| Ràpid | 34 | 17 50,0% | 1 2,9% | 16 47,1% |
| Ràpid · blanques | 17 | 8 47,1% | 1 5,9% | 8 47,1% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 0 0,0% | 8 47,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 80Victòries · 37Taules · 2Derrotes · 41Estàndard · 46Ràpid · 34Blanques · 40Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 37 46,3% | 2 2,5% | 41 51,3% |
| Total · blanques | 40 | 17 42,5% | 1 2,5% | 22 55,0% |
| Total · negres | 40 | 20 50,0% | 1 2,5% | 19 47,5% |
| Estàndard | 46 | 20 43,5% | 1 2,2% | 25 54,4% |
| Estàndard · blanques | 23 | 9 39,1% | 0 0,0% | 14 60,9% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 1 4,4% | 11 47,8% |
| Ràpid | 34 | 17 50,0% | 1 2,9% | 16 47,1% |
| Ràpid · blanques | 17 | 8 47,1% | 1 5,9% | 8 47,1% |
| Ràpid · negres | 17 | 9 52,9% | 0 0,0% | 8 47,1% |
