Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 163Victòries · 55Taules · 16Derrotes · 92Estàndard · 100Ràpid · 63Blanques · 81Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 163 | 55 33,7% | 16 9,8% | 92 56,4% |
| Total · blanques | 81 | 26 32,1% | 8 9,9% | 47 58,0% |
| Total · negres | 82 | 29 35,4% | 8 9,8% | 45 54,9% |
| Estàndard | 100 | 35 35,0% | 13 13,0% | 52 52,0% |
| Estàndard · blanques | 51 | 15 29,4% | 6 11,8% | 30 58,8% |
| Estàndard · negres | 49 | 20 40,8% | 7 14,3% | 22 44,9% |
| Ràpid | 63 | 20 31,8% | 3 4,8% | 40 63,5% |
| Ràpid · blanques | 30 | 11 36,7% | 2 6,7% | 17 56,7% |
| Ràpid · negres | 33 | 9 27,3% | 1 3,0% | 23 69,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 156Victòries · 53Taules · 16Derrotes · 87Estàndard · 100Ràpid · 56Blanques · 78Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 156 | 53 34,0% | 16 10,3% | 87 55,8% |
| Total · blanques | 78 | 25 32,1% | 8 10,3% | 45 57,7% |
| Total · negres | 78 | 28 35,9% | 8 10,3% | 42 53,9% |
| Estàndard | 100 | 35 35,0% | 13 13,0% | 52 52,0% |
| Estàndard · blanques | 51 | 15 29,4% | 6 11,8% | 30 58,8% |
| Estàndard · negres | 49 | 20 40,8% | 7 14,3% | 22 44,9% |
| Ràpid | 56 | 18 32,1% | 3 5,4% | 35 62,5% |
| Ràpid · blanques | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Ràpid · negres | 29 | 8 27,6% | 1 3,5% | 20 69,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 156Victòries · 53Taules · 16Derrotes · 87Estàndard · 100Ràpid · 56Blanques · 78Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 156 | 53 34,0% | 16 10,3% | 87 55,8% |
| Total · blanques | 78 | 25 32,1% | 8 10,3% | 45 57,7% |
| Total · negres | 78 | 28 35,9% | 8 10,3% | 42 53,9% |
| Estàndard | 100 | 35 35,0% | 13 13,0% | 52 52,0% |
| Estàndard · blanques | 51 | 15 29,4% | 6 11,8% | 30 58,8% |
| Estàndard · negres | 49 | 20 40,8% | 7 14,3% | 22 44,9% |
| Ràpid | 56 | 18 32,1% | 3 5,4% | 35 62,5% |
| Ràpid · blanques | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Ràpid · negres | 29 | 8 27,6% | 1 3,5% | 20 69,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 156Victòries · 53Taules · 16Derrotes · 87Estàndard · 100Ràpid · 56Blanques · 78Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 156 | 53 34,0% | 16 10,3% | 87 55,8% |
| Total · blanques | 78 | 25 32,1% | 8 10,3% | 45 57,7% |
| Total · negres | 78 | 28 35,9% | 8 10,3% | 42 53,9% |
| Estàndard | 100 | 35 35,0% | 13 13,0% | 52 52,0% |
| Estàndard · blanques | 51 | 15 29,4% | 6 11,8% | 30 58,8% |
| Estàndard · negres | 49 | 20 40,8% | 7 14,3% | 22 44,9% |
| Ràpid | 56 | 18 32,1% | 3 5,4% | 35 62,5% |
| Ràpid · blanques | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Ràpid · negres | 29 | 8 27,6% | 1 3,5% | 20 69,0% |
