Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 58Victòries · 27Taules · 4Derrotes · 27Estàndard · 15Ràpid · 43Blanques · 28Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 58 | 27 46,6% | 4 6,9% | 27 46,6% |
| Total · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Total · negres | 30 | 14 46,7% | 2 6,7% | 14 46,7% |
| Estàndard | 15 | 8 53,3% | 2 13,3% | 5 33,3% |
| Estàndard · blanques | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard · negres | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid | 43 | 19 44,2% | 2 4,7% | 22 51,2% |
| Ràpid · blanques | 21 | 9 42,9% | 1 4,8% | 11 52,4% |
| Ràpid · negres | 22 | 10 45,5% | 1 4,6% | 11 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 50Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 23Estàndard · 15Ràpid · 35Blanques · 24Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 23 46,0% | 4 8,0% | 23 46,0% |
| Total · blanques | 24 | 11 45,8% | 2 8,3% | 11 45,8% |
| Total · negres | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Estàndard | 15 | 8 53,3% | 2 13,3% | 5 33,3% |
| Estàndard · blanques | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard · negres | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid | 35 | 15 42,9% | 2 5,7% | 18 51,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Ràpid · negres | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 50Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 23Estàndard · 15Ràpid · 35Blanques · 24Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 23 46,0% | 4 8,0% | 23 46,0% |
| Total · blanques | 24 | 11 45,8% | 2 8,3% | 11 45,8% |
| Total · negres | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Estàndard | 15 | 8 53,3% | 2 13,3% | 5 33,3% |
| Estàndard · blanques | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard · negres | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid | 35 | 15 42,9% | 2 5,7% | 18 51,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Ràpid · negres | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 50Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 23Estàndard · 15Ràpid · 35Blanques · 24Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 23 46,0% | 4 8,0% | 23 46,0% |
| Total · blanques | 24 | 11 45,8% | 2 8,3% | 11 45,8% |
| Total · negres | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Estàndard | 15 | 8 53,3% | 2 13,3% | 5 33,3% |
| Estàndard · blanques | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard · negres | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Ràpid | 35 | 15 42,9% | 2 5,7% | 18 51,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Ràpid · negres | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
