Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 108Victòries · 53Taules · 10Derrotes · 45Estàndard · 33Ràpid · 75Blanques · 55Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 108 | 53 49,1% | 10 9,3% | 45 41,7% |
| Total · blanques | 55 | 31 56,4% | 3 5,5% | 21 38,2% |
| Total · negres | 53 | 22 41,5% | 7 13,2% | 24 45,3% |
| Estàndard | 33 | 15 45,5% | 5 15,2% | 13 39,4% |
| Estàndard · blanques | 18 | 11 61,1% | 2 11,1% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 3 20,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 75 | 38 50,7% | 5 6,7% | 32 42,7% |
| Ràpid · blanques | 37 | 20 54,1% | 1 2,7% | 16 43,2% |
| Ràpid · negres | 38 | 18 47,4% | 4 10,5% | 16 42,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 99Victòries · 48Taules · 10Derrotes · 41Estàndard · 33Ràpid · 66Blanques · 50Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 48 48,5% | 10 10,1% | 41 41,4% |
| Total · blanques | 50 | 27 54,0% | 3 6,0% | 20 40,0% |
| Total · negres | 49 | 21 42,9% | 7 14,3% | 21 42,9% |
| Estàndard | 33 | 15 45,5% | 5 15,2% | 13 39,4% |
| Estàndard · blanques | 18 | 11 61,1% | 2 11,1% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 3 20,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 66 | 33 50,0% | 5 7,6% | 28 42,4% |
| Ràpid · blanques | 32 | 16 50,0% | 1 3,1% | 15 46,9% |
| Ràpid · negres | 34 | 17 50,0% | 4 11,8% | 13 38,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 99Victòries · 48Taules · 10Derrotes · 41Estàndard · 33Ràpid · 66Blanques · 50Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 48 48,5% | 10 10,1% | 41 41,4% |
| Total · blanques | 50 | 27 54,0% | 3 6,0% | 20 40,0% |
| Total · negres | 49 | 21 42,9% | 7 14,3% | 21 42,9% |
| Estàndard | 33 | 15 45,5% | 5 15,2% | 13 39,4% |
| Estàndard · blanques | 18 | 11 61,1% | 2 11,1% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 3 20,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 66 | 33 50,0% | 5 7,6% | 28 42,4% |
| Ràpid · blanques | 32 | 16 50,0% | 1 3,1% | 15 46,9% |
| Ràpid · negres | 34 | 17 50,0% | 4 11,8% | 13 38,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 99Victòries · 48Taules · 10Derrotes · 41Estàndard · 33Ràpid · 66Blanques · 50Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 99 | 48 48,5% | 10 10,1% | 41 41,4% |
| Total · blanques | 50 | 27 54,0% | 3 6,0% | 20 40,0% |
| Total · negres | 49 | 21 42,9% | 7 14,3% | 21 42,9% |
| Estàndard | 33 | 15 45,5% | 5 15,2% | 13 39,4% |
| Estàndard · blanques | 18 | 11 61,1% | 2 11,1% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 3 20,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 66 | 33 50,0% | 5 7,6% | 28 42,4% |
| Ràpid · blanques | 32 | 16 50,0% | 1 3,1% | 15 46,9% |
| Ràpid · negres | 34 | 17 50,0% | 4 11,8% | 13 38,2% |
