Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 479Victòries · 176Taules · 81Derrotes · 222Estàndard · 256Ràpid · 223Blanques · 238Negres · 241
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 479 | 176 36,7% | 81 16,9% | 222 46,4% |
| Total · blanques | 238 | 83 34,9% | 44 18,5% | 111 46,6% |
| Total · negres | 241 | 93 38,6% | 37 15,4% | 111 46,1% |
| Estàndard | 256 | 90 35,2% | 58 22,7% | 108 42,2% |
| Estàndard · blanques | 124 | 45 36,3% | 27 21,8% | 52 41,9% |
| Estàndard · negres | 132 | 45 34,1% | 31 23,5% | 56 42,4% |
| Ràpid | 223 | 86 38,6% | 23 10,3% | 114 51,1% |
| Ràpid · blanques | 114 | 38 33,3% | 17 14,9% | 59 51,8% |
| Ràpid · negres | 109 | 48 44,0% | 6 5,5% | 55 50,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 463Victòries · 168Taules · 81Derrotes · 214Estàndard · 256Ràpid · 207Blanques · 229Negres · 234
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 463 | 168 36,3% | 81 17,5% | 214 46,2% |
| Total · blanques | 229 | 81 35,4% | 44 19,2% | 104 45,4% |
| Total · negres | 234 | 87 37,2% | 37 15,8% | 110 47,0% |
| Estàndard | 256 | 90 35,2% | 58 22,7% | 108 42,2% |
| Estàndard · blanques | 124 | 45 36,3% | 27 21,8% | 52 41,9% |
| Estàndard · negres | 132 | 45 34,1% | 31 23,5% | 56 42,4% |
| Ràpid | 207 | 78 37,7% | 23 11,1% | 106 51,2% |
| Ràpid · blanques | 105 | 36 34,3% | 17 16,2% | 52 49,5% |
| Ràpid · negres | 102 | 42 41,2% | 6 5,9% | 54 52,9% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 454Victòries · 165Taules · 77Derrotes · 212Estàndard · 256Ràpid · 198Blanques · 224Negres · 230
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 454 | 165 36,3% | 77 17,0% | 212 46,7% |
| Total · blanques | 224 | 80 35,7% | 41 18,3% | 103 46,0% |
| Total · negres | 230 | 85 37,0% | 36 15,7% | 109 47,4% |
| Estàndard | 256 | 90 35,2% | 58 22,7% | 108 42,2% |
| Estàndard · blanques | 124 | 45 36,3% | 27 21,8% | 52 41,9% |
| Estàndard · negres | 132 | 45 34,1% | 31 23,5% | 56 42,4% |
| Ràpid | 198 | 75 37,9% | 19 9,6% | 104 52,5% |
| Ràpid · blanques | 100 | 35 35,0% | 14 14,0% | 51 51,0% |
| Ràpid · negres | 98 | 40 40,8% | 5 5,1% | 53 54,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 436Victòries · 160Taules · 72Derrotes · 204Estàndard · 247Ràpid · 189Blanques · 215Negres · 221
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 436 | 160 36,7% | 72 16,5% | 204 46,8% |
| Total · blanques | 215 | 76 35,4% | 39 18,1% | 100 46,5% |
| Total · negres | 221 | 84 38,0% | 33 14,9% | 104 47,1% |
| Estàndard | 247 | 89 36,0% | 53 21,5% | 105 42,5% |
| Estàndard · blanques | 119 | 44 37,0% | 25 21,0% | 50 42,0% |
| Estàndard · negres | 128 | 45 35,2% | 28 21,9% | 55 43,0% |
| Ràpid | 189 | 71 37,6% | 19 10,1% | 99 52,4% |
| Ràpid · blanques | 96 | 32 33,3% | 14 14,6% | 50 52,1% |
| Ràpid · negres | 93 | 39 41,9% | 5 5,4% | 49 52,7% |
