Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 333Victòries · 159Taules · 33Derrotes · 141Estàndard · 144Ràpid · 189Blanques · 168Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 333 | 159 47,8% | 33 9,9% | 141 42,3% |
| Total · blanques | 168 | 86 51,2% | 21 12,5% | 61 36,3% |
| Total · negres | 165 | 73 44,2% | 12 7,3% | 80 48,5% |
| Estàndard | 144 | 76 52,8% | 22 15,3% | 46 31,9% |
| Estàndard · blanques | 74 | 41 55,4% | 14 18,9% | 19 25,7% |
| Estàndard · negres | 70 | 35 50,0% | 8 11,4% | 27 38,6% |
| Ràpid | 189 | 83 43,9% | 11 5,8% | 95 50,3% |
| Ràpid · blanques | 94 | 45 47,9% | 7 7,5% | 42 44,7% |
| Ràpid · negres | 95 | 38 40,0% | 4 4,2% | 53 55,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 325Victòries · 155Taules · 33Derrotes · 137Estàndard · 144Ràpid · 181Blanques · 164Negres · 161
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 155 47,7% | 33 10,2% | 137 42,2% |
| Total · blanques | 164 | 82 50,0% | 21 12,8% | 61 37,2% |
| Total · negres | 161 | 73 45,3% | 12 7,5% | 76 47,2% |
| Estàndard | 144 | 76 52,8% | 22 15,3% | 46 31,9% |
| Estàndard · blanques | 74 | 41 55,4% | 14 18,9% | 19 25,7% |
| Estàndard · negres | 70 | 35 50,0% | 8 11,4% | 27 38,6% |
| Ràpid | 181 | 79 43,7% | 11 6,1% | 91 50,3% |
| Ràpid · blanques | 90 | 41 45,6% | 7 7,8% | 42 46,7% |
| Ràpid · negres | 91 | 38 41,8% | 4 4,4% | 49 53,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 325Victòries · 155Taules · 33Derrotes · 137Estàndard · 144Ràpid · 181Blanques · 164Negres · 161
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 155 47,7% | 33 10,2% | 137 42,2% |
| Total · blanques | 164 | 82 50,0% | 21 12,8% | 61 37,2% |
| Total · negres | 161 | 73 45,3% | 12 7,5% | 76 47,2% |
| Estàndard | 144 | 76 52,8% | 22 15,3% | 46 31,9% |
| Estàndard · blanques | 74 | 41 55,4% | 14 18,9% | 19 25,7% |
| Estàndard · negres | 70 | 35 50,0% | 8 11,4% | 27 38,6% |
| Ràpid | 181 | 79 43,7% | 11 6,1% | 91 50,3% |
| Ràpid · blanques | 90 | 41 45,6% | 7 7,8% | 42 46,7% |
| Ràpid · negres | 91 | 38 41,8% | 4 4,4% | 49 53,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 325Victòries · 155Taules · 33Derrotes · 137Estàndard · 144Ràpid · 181Blanques · 164Negres · 161
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 155 47,7% | 33 10,2% | 137 42,2% |
| Total · blanques | 164 | 82 50,0% | 21 12,8% | 61 37,2% |
| Total · negres | 161 | 73 45,3% | 12 7,5% | 76 47,2% |
| Estàndard | 144 | 76 52,8% | 22 15,3% | 46 31,9% |
| Estàndard · blanques | 74 | 41 55,4% | 14 18,9% | 19 25,7% |
| Estàndard · negres | 70 | 35 50,0% | 8 11,4% | 27 38,6% |
| Ràpid | 181 | 79 43,7% | 11 6,1% | 91 50,3% |
| Ràpid · blanques | 90 | 41 45,6% | 7 7,8% | 42 46,7% |
| Ràpid · negres | 91 | 38 41,8% | 4 4,4% | 49 53,9% |
