Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 1099Victòries · 515Taules · 252Derrotes · 332Estàndard · 915Ràpid · 184Blanques · 544Negres · 555
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1099 | 515 46,9% | 252 22,9% | 332 30,2% |
| Total · blanques | 544 | 284 52,2% | 123 22,6% | 137 25,2% |
| Total · negres | 555 | 231 41,6% | 129 23,2% | 195 35,1% |
| Estàndard | 915 | 413 45,1% | 222 24,3% | 280 30,6% |
| Estàndard · blanques | 453 | 228 50,3% | 110 24,3% | 115 25,4% |
| Estàndard · negres | 462 | 185 40,0% | 112 24,2% | 165 35,7% |
| Ràpid | 184 | 102 55,4% | 30 16,3% | 52 28,3% |
| Ràpid · blanques | 91 | 56 61,5% | 13 14,3% | 22 24,2% |
| Ràpid · negres | 93 | 46 49,5% | 17 18,3% | 30 32,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1081Victòries · 506Taules · 249Derrotes · 326Estàndard · 906Ràpid · 175Blanques · 535Negres · 546
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1081 | 506 46,8% | 249 23,0% | 326 30,2% |
| Total · blanques | 535 | 278 52,0% | 121 22,6% | 136 25,4% |
| Total · negres | 546 | 228 41,8% | 128 23,4% | 190 34,8% |
| Estàndard | 906 | 409 45,1% | 220 24,3% | 277 30,6% |
| Estàndard · blanques | 449 | 226 50,3% | 109 24,3% | 114 25,4% |
| Estàndard · negres | 457 | 183 40,0% | 111 24,3% | 163 35,7% |
| Ràpid | 175 | 97 55,4% | 29 16,6% | 49 28,0% |
| Ràpid · blanques | 86 | 52 60,5% | 12 14,0% | 22 25,6% |
| Ràpid · negres | 89 | 45 50,6% | 17 19,1% | 27 30,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1081Victòries · 506Taules · 249Derrotes · 326Estàndard · 906Ràpid · 175Blanques · 535Negres · 546
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1081 | 506 46,8% | 249 23,0% | 326 30,2% |
| Total · blanques | 535 | 278 52,0% | 121 22,6% | 136 25,4% |
| Total · negres | 546 | 228 41,8% | 128 23,4% | 190 34,8% |
| Estàndard | 906 | 409 45,1% | 220 24,3% | 277 30,6% |
| Estàndard · blanques | 449 | 226 50,3% | 109 24,3% | 114 25,4% |
| Estàndard · negres | 457 | 183 40,0% | 111 24,3% | 163 35,7% |
| Ràpid | 175 | 97 55,4% | 29 16,6% | 49 28,0% |
| Ràpid · blanques | 86 | 52 60,5% | 12 14,0% | 22 25,6% |
| Ràpid · negres | 89 | 45 50,6% | 17 19,1% | 27 30,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1081Victòries · 506Taules · 249Derrotes · 326Estàndard · 906Ràpid · 175Blanques · 535Negres · 546
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1081 | 506 46,8% | 249 23,0% | 326 30,2% |
| Total · blanques | 535 | 278 52,0% | 121 22,6% | 136 25,4% |
| Total · negres | 546 | 228 41,8% | 128 23,4% | 190 34,8% |
| Estàndard | 906 | 409 45,1% | 220 24,3% | 277 30,6% |
| Estàndard · blanques | 449 | 226 50,3% | 109 24,3% | 114 25,4% |
| Estàndard · negres | 457 | 183 40,0% | 111 24,3% | 163 35,7% |
| Ràpid | 175 | 97 55,4% | 29 16,6% | 49 28,0% |
| Ràpid · blanques | 86 | 52 60,5% | 12 14,0% | 22 25,6% |
| Ràpid · negres | 89 | 45 50,6% | 17 19,1% | 27 30,3% |
