Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 448Victòries · 179Taules · 84Derrotes · 185Estàndard · 315Ràpid · 133Blanques · 224Negres · 224
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 448 | 179 40,0% | 84 18,8% | 185 41,3% |
| Total · blanques | 224 | 96 42,9% | 45 20,1% | 83 37,1% |
| Total · negres | 224 | 83 37,1% | 39 17,4% | 102 45,5% |
| Estàndard | 315 | 116 36,8% | 70 22,2% | 129 41,0% |
| Estàndard · blanques | 156 | 61 39,1% | 36 23,1% | 59 37,8% |
| Estàndard · negres | 159 | 55 34,6% | 34 21,4% | 70 44,0% |
| Ràpid | 133 | 63 47,4% | 14 10,5% | 56 42,1% |
| Ràpid · blanques | 68 | 35 51,5% | 9 13,2% | 24 35,3% |
| Ràpid · negres | 65 | 28 43,1% | 5 7,7% | 32 49,2% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 439Victòries · 176Taules · 82Derrotes · 181Estàndard · 306Ràpid · 133Blanques · 220Negres · 219
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 439 | 176 40,1% | 82 18,7% | 181 41,2% |
| Total · blanques | 220 | 93 42,3% | 45 20,5% | 82 37,3% |
| Total · negres | 219 | 83 37,9% | 37 16,9% | 99 45,2% |
| Estàndard | 306 | 113 36,9% | 68 22,2% | 125 40,9% |
| Estàndard · blanques | 152 | 58 38,2% | 36 23,7% | 58 38,2% |
| Estàndard · negres | 154 | 55 35,7% | 32 20,8% | 67 43,5% |
| Ràpid | 133 | 63 47,4% | 14 10,5% | 56 42,1% |
| Ràpid · blanques | 68 | 35 51,5% | 9 13,2% | 24 35,3% |
| Ràpid · negres | 65 | 28 43,1% | 5 7,7% | 32 49,2% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 431Victòries · 173Taules · 79Derrotes · 179Estàndard · 298Ràpid · 133Blanques · 216Negres · 215
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 431 | 173 40,1% | 79 18,3% | 179 41,5% |
| Total · blanques | 216 | 91 42,1% | 44 20,4% | 81 37,5% |
| Total · negres | 215 | 82 38,1% | 35 16,3% | 98 45,6% |
| Estàndard | 298 | 110 36,9% | 65 21,8% | 123 41,3% |
| Estàndard · blanques | 148 | 56 37,8% | 35 23,7% | 57 38,5% |
| Estàndard · negres | 150 | 54 36,0% | 30 20,0% | 66 44,0% |
| Ràpid | 133 | 63 47,4% | 14 10,5% | 56 42,1% |
| Ràpid · blanques | 68 | 35 51,5% | 9 13,2% | 24 35,3% |
| Ràpid · negres | 65 | 28 43,1% | 5 7,7% | 32 49,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 413Victòries · 165Taules · 77Derrotes · 171Estàndard · 289Ràpid · 124Blanques · 208Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 413 | 165 40,0% | 77 18,6% | 171 41,4% |
| Total · blanques | 208 | 86 41,4% | 42 20,2% | 80 38,5% |
| Total · negres | 205 | 79 38,5% | 35 17,1% | 91 44,4% |
| Estàndard | 289 | 106 36,7% | 64 22,2% | 119 41,2% |
| Estàndard · blanques | 144 | 54 37,5% | 34 23,6% | 56 38,9% |
| Estàndard · negres | 145 | 52 35,9% | 30 20,7% | 63 43,5% |
| Ràpid | 124 | 59 47,6% | 13 10,5% | 52 41,9% |
| Ràpid · blanques | 64 | 32 50,0% | 8 12,5% | 24 37,5% |
| Ràpid · negres | 60 | 27 45,0% | 5 8,3% | 28 46,7% |
