Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 603Victòries · 268Taules · 116Derrotes · 219Estàndard · 465Ràpid · 138Blanques · 311Negres · 292
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 603 | 268 44,4% | 116 19,2% | 219 36,3% |
| Total · blanques | 311 | 147 47,3% | 58 18,7% | 106 34,1% |
| Total · negres | 292 | 121 41,4% | 58 19,9% | 113 38,7% |
| Estàndard | 465 | 209 45,0% | 97 20,9% | 159 34,2% |
| Estàndard · blanques | 242 | 113 46,7% | 52 21,5% | 77 31,8% |
| Estàndard · negres | 223 | 96 43,1% | 45 20,2% | 82 36,8% |
| Ràpid | 138 | 59 42,8% | 19 13,8% | 60 43,5% |
| Ràpid · blanques | 69 | 34 49,3% | 6 8,7% | 29 42,0% |
| Ràpid · negres | 69 | 25 36,2% | 13 18,8% | 31 44,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 585Victòries · 261Taules · 113Derrotes · 211Estàndard · 455Ràpid · 130Blanques · 302Negres · 283
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 585 | 261 44,6% | 113 19,3% | 211 36,1% |
| Total · blanques | 302 | 143 47,4% | 57 18,9% | 102 33,8% |
| Total · negres | 283 | 118 41,7% | 56 19,8% | 109 38,5% |
| Estàndard | 455 | 205 45,1% | 95 20,9% | 155 34,1% |
| Estàndard · blanques | 237 | 112 47,3% | 51 21,5% | 74 31,2% |
| Estàndard · negres | 218 | 93 42,7% | 44 20,2% | 81 37,2% |
| Ràpid | 130 | 56 43,1% | 18 13,9% | 56 43,1% |
| Ràpid · blanques | 65 | 31 47,7% | 6 9,2% | 28 43,1% |
| Ràpid · negres | 65 | 25 38,5% | 12 18,5% | 28 43,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 585Victòries · 261Taules · 113Derrotes · 211Estàndard · 455Ràpid · 130Blanques · 302Negres · 283
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 585 | 261 44,6% | 113 19,3% | 211 36,1% |
| Total · blanques | 302 | 143 47,4% | 57 18,9% | 102 33,8% |
| Total · negres | 283 | 118 41,7% | 56 19,8% | 109 38,5% |
| Estàndard | 455 | 205 45,1% | 95 20,9% | 155 34,1% |
| Estàndard · blanques | 237 | 112 47,3% | 51 21,5% | 74 31,2% |
| Estàndard · negres | 218 | 93 42,7% | 44 20,2% | 81 37,2% |
| Ràpid | 130 | 56 43,1% | 18 13,9% | 56 43,1% |
| Ràpid · blanques | 65 | 31 47,7% | 6 9,2% | 28 43,1% |
| Ràpid · negres | 65 | 25 38,5% | 12 18,5% | 28 43,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 585Victòries · 261Taules · 113Derrotes · 211Estàndard · 455Ràpid · 130Blanques · 302Negres · 283
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 585 | 261 44,6% | 113 19,3% | 211 36,1% |
| Total · blanques | 302 | 143 47,4% | 57 18,9% | 102 33,8% |
| Total · negres | 283 | 118 41,7% | 56 19,8% | 109 38,5% |
| Estàndard | 455 | 205 45,1% | 95 20,9% | 155 34,1% |
| Estàndard · blanques | 237 | 112 47,3% | 51 21,5% | 74 31,2% |
| Estàndard · negres | 218 | 93 42,7% | 44 20,2% | 81 37,2% |
| Ràpid | 130 | 56 43,1% | 18 13,9% | 56 43,1% |
| Ràpid · blanques | 65 | 31 47,7% | 6 9,2% | 28 43,1% |
| Ràpid · negres | 65 | 25 38,5% | 12 18,5% | 28 43,1% |
