Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 632Victòries · 286Taules · 200Derrotes · 146Estàndard · 414Ràpid · 218Blanques · 321Negres · 311
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 632 | 286 45,3% | 200 31,7% | 146 23,1% |
| Total · blanques | 321 | 149 46,4% | 97 30,2% | 75 23,4% |
| Total · negres | 311 | 137 44,1% | 103 33,1% | 71 22,8% |
| Estàndard | 414 | 169 40,8% | 160 38,7% | 85 20,5% |
| Estàndard · blanques | 208 | 92 44,2% | 74 35,6% | 42 20,2% |
| Estàndard · negres | 206 | 77 37,4% | 86 41,8% | 43 20,9% |
| Ràpid | 218 | 117 53,7% | 40 18,4% | 61 28,0% |
| Ràpid · blanques | 113 | 57 50,4% | 23 20,4% | 33 29,2% |
| Ràpid · negres | 105 | 60 57,1% | 17 16,2% | 28 26,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 624Victòries · 280Taules · 199Derrotes · 145Estàndard · 414Ràpid · 210Blanques · 317Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 624 | 280 44,9% | 199 31,9% | 145 23,2% |
| Total · blanques | 317 | 146 46,1% | 97 30,6% | 74 23,3% |
| Total · negres | 307 | 134 43,7% | 102 33,2% | 71 23,1% |
| Estàndard | 414 | 169 40,8% | 160 38,7% | 85 20,5% |
| Estàndard · blanques | 208 | 92 44,2% | 74 35,6% | 42 20,2% |
| Estàndard · negres | 206 | 77 37,4% | 86 41,8% | 43 20,9% |
| Ràpid | 210 | 111 52,9% | 39 18,6% | 60 28,6% |
| Ràpid · blanques | 109 | 54 49,5% | 23 21,1% | 32 29,4% |
| Ràpid · negres | 101 | 57 56,4% | 16 15,8% | 28 27,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 624Victòries · 280Taules · 199Derrotes · 145Estàndard · 414Ràpid · 210Blanques · 317Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 624 | 280 44,9% | 199 31,9% | 145 23,2% |
| Total · blanques | 317 | 146 46,1% | 97 30,6% | 74 23,3% |
| Total · negres | 307 | 134 43,7% | 102 33,2% | 71 23,1% |
| Estàndard | 414 | 169 40,8% | 160 38,7% | 85 20,5% |
| Estàndard · blanques | 208 | 92 44,2% | 74 35,6% | 42 20,2% |
| Estàndard · negres | 206 | 77 37,4% | 86 41,8% | 43 20,9% |
| Ràpid | 210 | 111 52,9% | 39 18,6% | 60 28,6% |
| Ràpid · blanques | 109 | 54 49,5% | 23 21,1% | 32 29,4% |
| Ràpid · negres | 101 | 57 56,4% | 16 15,8% | 28 27,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 624Victòries · 280Taules · 199Derrotes · 145Estàndard · 414Ràpid · 210Blanques · 317Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 624 | 280 44,9% | 199 31,9% | 145 23,2% |
| Total · blanques | 317 | 146 46,1% | 97 30,6% | 74 23,3% |
| Total · negres | 307 | 134 43,7% | 102 33,2% | 71 23,1% |
| Estàndard | 414 | 169 40,8% | 160 38,7% | 85 20,5% |
| Estàndard · blanques | 208 | 92 44,2% | 74 35,6% | 42 20,2% |
| Estàndard · negres | 206 | 77 37,4% | 86 41,8% | 43 20,9% |
| Ràpid | 210 | 111 52,9% | 39 18,6% | 60 28,6% |
| Ràpid · blanques | 109 | 54 49,5% | 23 21,1% | 32 29,4% |
| Ràpid · negres | 101 | 57 56,4% | 16 15,8% | 28 27,7% |
