Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 1181Victòries · 623Taules · 149Derrotes · 409Estàndard · 472Ràpid · 709Blanques · 588Negres · 593
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1181 | 623 52,8% | 149 12,6% | 409 34,6% |
| Total · blanques | 588 | 317 53,9% | 69 11,7% | 202 34,4% |
| Total · negres | 593 | 306 51,6% | 80 13,5% | 207 34,9% |
| Estàndard | 472 | 260 55,1% | 78 16,5% | 134 28,4% |
| Estàndard · blanques | 240 | 136 56,7% | 41 17,1% | 63 26,3% |
| Estàndard · negres | 232 | 124 53,5% | 37 16,0% | 71 30,6% |
| Ràpid | 709 | 363 51,2% | 71 10,0% | 275 38,8% |
| Ràpid · blanques | 348 | 181 52,0% | 28 8,1% | 139 39,9% |
| Ràpid · negres | 361 | 182 50,4% | 43 11,9% | 136 37,7% |
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 1175Victòries · 619Taules · 148Derrotes · 408Estàndard · 466Ràpid · 709Blanques · 585Negres · 590
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1175 | 619 52,7% | 148 12,6% | 408 34,7% |
| Total · blanques | 585 | 315 53,9% | 68 11,6% | 202 34,5% |
| Total · negres | 590 | 304 51,5% | 80 13,6% | 206 34,9% |
| Estàndard | 466 | 256 54,9% | 77 16,5% | 133 28,5% |
| Estàndard · blanques | 237 | 134 56,5% | 40 16,9% | 63 26,6% |
| Estàndard · negres | 229 | 122 53,3% | 37 16,2% | 70 30,6% |
| Ràpid | 709 | 363 51,2% | 71 10,0% | 275 38,8% |
| Ràpid · blanques | 348 | 181 52,0% | 28 8,1% | 139 39,9% |
| Ràpid · negres | 361 | 182 50,4% | 43 11,9% | 136 37,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1150Victòries · 608Taules · 141Derrotes · 401Estàndard · 448Ràpid · 702Blanques · 573Negres · 577
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1150 | 608 52,9% | 141 12,3% | 401 34,9% |
| Total · blanques | 573 | 311 54,3% | 62 10,8% | 200 34,9% |
| Total · negres | 577 | 297 51,5% | 79 13,7% | 201 34,8% |
| Estàndard | 448 | 251 56,0% | 71 15,9% | 126 28,1% |
| Estàndard · blanques | 228 | 132 57,9% | 35 15,4% | 61 26,8% |
| Estàndard · negres | 220 | 119 54,1% | 36 16,4% | 65 29,6% |
| Ràpid | 702 | 357 50,9% | 70 10,0% | 275 39,2% |
| Ràpid · blanques | 345 | 179 51,9% | 27 7,8% | 139 40,3% |
| Ràpid · negres | 357 | 178 49,9% | 43 12,0% | 136 38,1% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1141Victòries · 603Taules · 140Derrotes · 398Estàndard · 448Ràpid · 693Blanques · 568Negres · 573
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1141 | 603 52,9% | 140 12,3% | 398 34,9% |
| Total · blanques | 568 | 308 54,2% | 62 10,9% | 198 34,9% |
| Total · negres | 573 | 295 51,5% | 78 13,6% | 200 34,9% |
| Estàndard | 448 | 251 56,0% | 71 15,9% | 126 28,1% |
| Estàndard · blanques | 228 | 132 57,9% | 35 15,4% | 61 26,8% |
| Estàndard · negres | 220 | 119 54,1% | 36 16,4% | 65 29,6% |
| Ràpid | 693 | 352 50,8% | 69 10,0% | 272 39,3% |
| Ràpid · blanques | 340 | 176 51,8% | 27 7,9% | 137 40,3% |
| Ràpid · negres | 353 | 176 49,9% | 42 11,9% | 135 38,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1132Victòries · 597Taules · 137Derrotes · 398Estàndard · 439Ràpid · 693Blanques · 564Negres · 568
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1132 | 597 52,7% | 137 12,1% | 398 35,2% |
| Total · blanques | 564 | 306 54,3% | 60 10,6% | 198 35,1% |
| Total · negres | 568 | 291 51,2% | 77 13,6% | 200 35,2% |
| Estàndard | 439 | 245 55,8% | 68 15,5% | 126 28,7% |
| Estàndard · blanques | 224 | 130 58,0% | 33 14,7% | 61 27,2% |
| Estàndard · negres | 215 | 115 53,5% | 35 16,3% | 65 30,2% |
| Ràpid | 693 | 352 50,8% | 69 10,0% | 272 39,3% |
| Ràpid · blanques | 340 | 176 51,8% | 27 7,9% | 137 40,3% |
| Ràpid · negres | 353 | 176 49,9% | 42 11,9% | 135 38,2% |
