Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 137Victòries · 43Taules · 22Derrotes · 72Estàndard · 132Ràpid · 5Blanques · 62Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 137 | 43 31,4% | 22 16,1% | 72 52,6% |
| Total · blanques | 62 | 25 40,3% | 10 16,1% | 27 43,6% |
| Total · negres | 75 | 18 24,0% | 12 16,0% | 45 60,0% |
| Estàndard | 132 | 41 31,1% | 22 16,7% | 69 52,3% |
| Estàndard · blanques | 60 | 24 40,0% | 10 16,7% | 26 43,3% |
| Estàndard · negres | 72 | 17 23,6% | 12 16,7% | 43 59,7% |
| Ràpid | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 128Victòries · 39Taules · 20Derrotes · 69Estàndard · 123Ràpid · 5Blanques · 58Negres · 70
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 128 | 39 30,5% | 20 15,6% | 69 53,9% |
| Total · blanques | 58 | 22 37,9% | 10 17,2% | 26 44,8% |
| Total · negres | 70 | 17 24,3% | 10 14,3% | 43 61,4% |
| Estàndard | 123 | 37 30,1% | 20 16,3% | 66 53,7% |
| Estàndard · blanques | 56 | 21 37,5% | 10 17,9% | 25 44,6% |
| Estàndard · negres | 67 | 16 23,9% | 10 14,9% | 41 61,2% |
| Ràpid | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 128Victòries · 39Taules · 20Derrotes · 69Estàndard · 123Ràpid · 5Blanques · 58Negres · 70
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 128 | 39 30,5% | 20 15,6% | 69 53,9% |
| Total · blanques | 58 | 22 37,9% | 10 17,2% | 26 44,8% |
| Total · negres | 70 | 17 24,3% | 10 14,3% | 43 61,4% |
| Estàndard | 123 | 37 30,1% | 20 16,3% | 66 53,7% |
| Estàndard · blanques | 56 | 21 37,5% | 10 17,9% | 25 44,6% |
| Estàndard · negres | 67 | 16 23,9% | 10 14,9% | 41 61,2% |
| Ràpid | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 128Victòries · 39Taules · 20Derrotes · 69Estàndard · 123Ràpid · 5Blanques · 58Negres · 70
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 128 | 39 30,5% | 20 15,6% | 69 53,9% |
| Total · blanques | 58 | 22 37,9% | 10 17,2% | 26 44,8% |
| Total · negres | 70 | 17 24,3% | 10 14,3% | 43 61,4% |
| Estàndard | 123 | 37 30,1% | 20 16,3% | 66 53,7% |
| Estàndard · blanques | 56 | 21 37,5% | 10 17,9% | 25 44,6% |
| Estàndard · negres | 67 | 16 23,9% | 10 14,9% | 41 61,2% |
| Ràpid | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
