Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 610Victòries · 260Taules · 194Derrotes · 156Estàndard · 565Ràpid · 45Blanques · 310Negres · 300
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 610 | 260 42,6% | 194 31,8% | 156 25,6% |
| Total · blanques | 310 | 134 43,2% | 107 34,5% | 69 22,3% |
| Total · negres | 300 | 126 42,0% | 87 29,0% | 87 29,0% |
| Estàndard | 565 | 230 40,7% | 189 33,5% | 146 25,8% |
| Estàndard · blanques | 285 | 117 41,1% | 104 36,5% | 64 22,5% |
| Estàndard · negres | 280 | 113 40,4% | 85 30,4% | 82 29,3% |
| Ràpid | 45 | 30 66,7% | 5 11,1% | 10 22,2% |
| Ràpid · blanques | 25 | 17 68,0% | 3 12,0% | 5 20,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 601Victòries · 259Taules · 191Derrotes · 151Estàndard · 556Ràpid · 45Blanques · 305Negres · 296
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 601 | 259 43,1% | 191 31,8% | 151 25,1% |
| Total · blanques | 305 | 133 43,6% | 105 34,4% | 67 22,0% |
| Total · negres | 296 | 126 42,6% | 86 29,1% | 84 28,4% |
| Estàndard | 556 | 229 41,2% | 186 33,5% | 141 25,4% |
| Estàndard · blanques | 280 | 116 41,4% | 102 36,4% | 62 22,1% |
| Estàndard · negres | 276 | 113 40,9% | 84 30,4% | 79 28,6% |
| Ràpid | 45 | 30 66,7% | 5 11,1% | 10 22,2% |
| Ràpid · blanques | 25 | 17 68,0% | 3 12,0% | 5 20,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 601Victòries · 259Taules · 191Derrotes · 151Estàndard · 556Ràpid · 45Blanques · 305Negres · 296
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 601 | 259 43,1% | 191 31,8% | 151 25,1% |
| Total · blanques | 305 | 133 43,6% | 105 34,4% | 67 22,0% |
| Total · negres | 296 | 126 42,6% | 86 29,1% | 84 28,4% |
| Estàndard | 556 | 229 41,2% | 186 33,5% | 141 25,4% |
| Estàndard · blanques | 280 | 116 41,4% | 102 36,4% | 62 22,1% |
| Estàndard · negres | 276 | 113 40,9% | 84 30,4% | 79 28,6% |
| Ràpid | 45 | 30 66,7% | 5 11,1% | 10 22,2% |
| Ràpid · blanques | 25 | 17 68,0% | 3 12,0% | 5 20,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 601Victòries · 259Taules · 191Derrotes · 151Estàndard · 556Ràpid · 45Blanques · 305Negres · 296
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 601 | 259 43,1% | 191 31,8% | 151 25,1% |
| Total · blanques | 305 | 133 43,6% | 105 34,4% | 67 22,0% |
| Total · negres | 296 | 126 42,6% | 86 29,1% | 84 28,4% |
| Estàndard | 556 | 229 41,2% | 186 33,5% | 141 25,4% |
| Estàndard · blanques | 280 | 116 41,4% | 102 36,4% | 62 22,1% |
| Estàndard · negres | 276 | 113 40,9% | 84 30,4% | 79 28,6% |
| Ràpid | 45 | 30 66,7% | 5 11,1% | 10 22,2% |
| Ràpid · blanques | 25 | 17 68,0% | 3 12,0% | 5 20,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
