Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 56Victòries · 23Taules · 3Derrotes · 30Estàndard · 44Ràpid · 12Blanques · 28Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 23 41,1% | 3 5,4% | 30 53,6% |
| Total · blanques | 28 | 10 35,7% | 3 10,7% | 15 53,6% |
| Total · negres | 28 | 13 46,4% | 0 0,0% | 15 53,6% |
| Estàndard | 44 | 18 40,9% | 3 6,8% | 23 52,3% |
| Estàndard · blanques | 21 | 7 33,3% | 3 14,3% | 11 52,4% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 50Victòries · 21Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 38Ràpid · 12Blanques · 25Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 21 42,0% | 3 6,0% | 26 52,0% |
| Total · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Total · negres | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 3 7,9% | 19 50,0% |
| Estàndard · blanques | 18 | 7 38,9% | 3 16,7% | 8 44,4% |
| Estàndard · negres | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 50Victòries · 21Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 38Ràpid · 12Blanques · 25Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 21 42,0% | 3 6,0% | 26 52,0% |
| Total · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Total · negres | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 3 7,9% | 19 50,0% |
| Estàndard · blanques | 18 | 7 38,9% | 3 16,7% | 8 44,4% |
| Estàndard · negres | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 50Victòries · 21Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 38Ràpid · 12Blanques · 25Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 21 42,0% | 3 6,0% | 26 52,0% |
| Total · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Total · negres | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 3 7,9% | 19 50,0% |
| Estàndard · blanques | 18 | 7 38,9% | 3 16,7% | 8 44,4% |
| Estàndard · negres | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 50Victòries · 21Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 38Ràpid · 12Blanques · 25Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 21 42,0% | 3 6,0% | 26 52,0% |
| Total · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Total · negres | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 3 7,9% | 19 50,0% |
| Estàndard · blanques | 18 | 7 38,9% | 3 16,7% | 8 44,4% |
| Estàndard · negres | 20 | 9 45,0% | 0 0,0% | 11 55,0% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
