Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 237Victòries · 116Taules · 40Derrotes · 81Estàndard · 148Ràpid · 89Blanques · 122Negres · 115
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 237 | 116 49,0% | 40 16,9% | 81 34,2% |
| Total · blanques | 122 | 70 57,4% | 16 13,1% | 36 29,5% |
| Total · negres | 115 | 46 40,0% | 24 20,9% | 45 39,1% |
| Estàndard | 148 | 75 50,7% | 29 19,6% | 44 29,7% |
| Estàndard · blanques | 77 | 44 57,1% | 13 16,9% | 20 26,0% |
| Estàndard · negres | 71 | 31 43,7% | 16 22,5% | 24 33,8% |
| Ràpid | 89 | 41 46,1% | 11 12,4% | 37 41,6% |
| Ràpid · blanques | 45 | 26 57,8% | 3 6,7% | 16 35,6% |
| Ràpid · negres | 44 | 15 34,1% | 8 18,2% | 21 47,7% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 218Victòries · 112Taules · 33Derrotes · 73Estàndard · 138Ràpid · 80Blanques · 112Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 218 | 112 51,4% | 33 15,1% | 73 33,5% |
| Total · blanques | 112 | 69 61,6% | 12 10,7% | 31 27,7% |
| Total · negres | 106 | 43 40,6% | 21 19,8% | 42 39,6% |
| Estàndard | 138 | 75 54,4% | 23 16,7% | 40 29,0% |
| Estàndard · blanques | 72 | 44 61,1% | 9 12,5% | 19 26,4% |
| Estàndard · negres | 66 | 31 47,0% | 14 21,2% | 21 31,8% |
| Ràpid | 80 | 37 46,3% | 10 12,5% | 33 41,3% |
| Ràpid · blanques | 40 | 25 62,5% | 3 7,5% | 12 30,0% |
| Ràpid · negres | 40 | 12 30,0% | 7 17,5% | 21 52,5% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 200Victòries · 104Taules · 30Derrotes · 66Estàndard · 129Ràpid · 71Blanques · 103Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 200 | 104 52,0% | 30 15,0% | 66 33,0% |
| Total · blanques | 103 | 62 60,2% | 12 11,7% | 29 28,2% |
| Total · negres | 97 | 42 43,3% | 18 18,6% | 37 38,1% |
| Estàndard | 129 | 70 54,3% | 22 17,1% | 37 28,7% |
| Estàndard · blanques | 67 | 40 59,7% | 9 13,4% | 18 26,9% |
| Estàndard · negres | 62 | 30 48,4% | 13 21,0% | 19 30,7% |
| Ràpid | 71 | 34 47,9% | 8 11,3% | 29 40,9% |
| Ràpid · blanques | 36 | 22 61,1% | 3 8,3% | 11 30,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 12 34,3% | 5 14,3% | 18 51,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 191Victòries · 100Taules · 27Derrotes · 64Estàndard · 120Ràpid · 71Blanques · 99Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 191 | 100 52,4% | 27 14,1% | 64 33,5% |
| Total · blanques | 99 | 59 59,6% | 12 12,1% | 28 28,3% |
| Total · negres | 92 | 41 44,6% | 15 16,3% | 36 39,1% |
| Estàndard | 120 | 66 55,0% | 19 15,8% | 35 29,2% |
| Estàndard · blanques | 63 | 37 58,7% | 9 14,3% | 17 27,0% |
| Estàndard · negres | 57 | 29 50,9% | 10 17,5% | 18 31,6% |
| Ràpid | 71 | 34 47,9% | 8 11,3% | 29 40,9% |
| Ràpid · blanques | 36 | 22 61,1% | 3 8,3% | 11 30,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 12 34,3% | 5 14,3% | 18 51,4% |
