Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 806Victòries · 272Taules · 89Derrotes · 445Estàndard · 171Ràpid · 635Blanques · 396Negres · 410
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 806 | 272 33,8% | 89 11,0% | 445 55,2% |
| Total · blanques | 396 | 147 37,1% | 43 10,9% | 206 52,0% |
| Total · negres | 410 | 125 30,5% | 46 11,2% | 239 58,3% |
| Estàndard | 171 | 63 36,8% | 22 12,9% | 86 50,3% |
| Estàndard · blanques | 81 | 36 44,4% | 12 14,8% | 33 40,7% |
| Estàndard · negres | 90 | 27 30,0% | 10 11,1% | 53 58,9% |
| Ràpid | 635 | 209 32,9% | 67 10,6% | 359 56,5% |
| Ràpid · blanques | 315 | 111 35,2% | 31 9,8% | 173 54,9% |
| Ràpid · negres | 320 | 98 30,6% | 36 11,3% | 186 58,1% |
Captura 2026-09-01
+34 partides des de 2026-08-01
Partides · 806Victòries · 272Taules · 89Derrotes · 445Estàndard · 171Ràpid · 635Blanques · 396Negres · 410
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 806 | 272 33,8% | 89 11,0% | 445 55,2% |
| Total · blanques | 396 | 147 37,1% | 43 10,9% | 206 52,0% |
| Total · negres | 410 | 125 30,5% | 46 11,2% | 239 58,3% |
| Estàndard | 171 | 63 36,8% | 22 12,9% | 86 50,3% |
| Estàndard · blanques | 81 | 36 44,4% | 12 14,8% | 33 40,7% |
| Estàndard · negres | 90 | 27 30,0% | 10 11,1% | 53 58,9% |
| Ràpid | 635 | 209 32,9% | 67 10,6% | 359 56,5% |
| Ràpid · blanques | 315 | 111 35,2% | 31 9,8% | 173 54,9% |
| Ràpid · negres | 320 | 98 30,6% | 36 11,3% | 186 58,1% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 772Victòries · 257Taules · 87Derrotes · 428Estàndard · 171Ràpid · 601Blanques · 379Negres · 393
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 772 | 257 33,3% | 87 11,3% | 428 55,4% |
| Total · blanques | 379 | 139 36,7% | 42 11,1% | 198 52,2% |
| Total · negres | 393 | 118 30,0% | 45 11,5% | 230 58,5% |
| Estàndard | 171 | 63 36,8% | 22 12,9% | 86 50,3% |
| Estàndard · blanques | 81 | 36 44,4% | 12 14,8% | 33 40,7% |
| Estàndard · negres | 90 | 27 30,0% | 10 11,1% | 53 58,9% |
| Ràpid | 601 | 194 32,3% | 65 10,8% | 342 56,9% |
| Ràpid · blanques | 298 | 103 34,6% | 30 10,1% | 165 55,4% |
| Ràpid · negres | 303 | 91 30,0% | 35 11,6% | 177 58,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 756Victòries · 249Taules · 86Derrotes · 421Estàndard · 171Ràpid · 585Blanques · 371Negres · 385
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 756 | 249 32,9% | 86 11,4% | 421 55,7% |
| Total · blanques | 371 | 133 35,9% | 42 11,3% | 196 52,8% |
| Total · negres | 385 | 116 30,1% | 44 11,4% | 225 58,4% |
| Estàndard | 171 | 63 36,8% | 22 12,9% | 86 50,3% |
| Estàndard · blanques | 81 | 36 44,4% | 12 14,8% | 33 40,7% |
| Estàndard · negres | 90 | 27 30,0% | 10 11,1% | 53 58,9% |
| Ràpid | 585 | 186 31,8% | 64 10,9% | 335 57,3% |
| Ràpid · blanques | 290 | 97 33,5% | 30 10,3% | 163 56,2% |
| Ràpid · negres | 295 | 89 30,2% | 34 11,5% | 172 58,3% |
