Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 988Victòries · 477Taules · 186Derrotes · 325Estàndard · 371Ràpid · 617Blanques · 490Negres · 498
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 988 | 477 48,3% | 186 18,8% | 325 32,9% |
| Total · blanques | 490 | 233 47,6% | 97 19,8% | 160 32,7% |
| Total · negres | 498 | 244 49,0% | 89 17,9% | 165 33,1% |
| Estàndard | 371 | 165 44,5% | 97 26,2% | 109 29,4% |
| Estàndard · blanques | 183 | 77 42,1% | 51 27,9% | 55 30,1% |
| Estàndard · negres | 188 | 88 46,8% | 46 24,5% | 54 28,7% |
| Ràpid | 617 | 312 50,6% | 89 14,4% | 216 35,0% |
| Ràpid · blanques | 307 | 156 50,8% | 46 15,0% | 105 34,2% |
| Ràpid · negres | 310 | 156 50,3% | 43 13,9% | 111 35,8% |
Captura 2026-09-01
+10 partides des de 2026-08-01
Partides · 979Victòries · 473Taules · 185Derrotes · 321Estàndard · 362Ràpid · 617Blanques · 486Negres · 493
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 979 | 473 48,3% | 185 18,9% | 321 32,8% |
| Total · blanques | 486 | 232 47,7% | 96 19,8% | 158 32,5% |
| Total · negres | 493 | 241 48,9% | 89 18,1% | 163 33,1% |
| Estàndard | 362 | 161 44,5% | 96 26,5% | 105 29,0% |
| Estàndard · blanques | 179 | 76 42,5% | 50 27,9% | 53 29,6% |
| Estàndard · negres | 183 | 85 46,5% | 46 25,1% | 52 28,4% |
| Ràpid | 617 | 312 50,6% | 89 14,4% | 216 35,0% |
| Ràpid · blanques | 307 | 156 50,8% | 46 15,0% | 105 34,2% |
| Ràpid · negres | 310 | 156 50,3% | 43 13,9% | 111 35,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 969Victòries · 466Taules · 185Derrotes · 318Estàndard · 362Ràpid · 607Blanques · 481Negres · 488
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 969 | 466 48,1% | 185 19,1% | 318 32,8% |
| Total · blanques | 481 | 227 47,2% | 96 20,0% | 158 32,9% |
| Total · negres | 488 | 239 49,0% | 89 18,2% | 160 32,8% |
| Estàndard | 362 | 161 44,5% | 96 26,5% | 105 29,0% |
| Estàndard · blanques | 179 | 76 42,5% | 50 27,9% | 53 29,6% |
| Estàndard · negres | 183 | 85 46,5% | 46 25,1% | 52 28,4% |
| Ràpid | 607 | 305 50,3% | 89 14,7% | 213 35,1% |
| Ràpid · blanques | 302 | 151 50,0% | 46 15,2% | 105 34,8% |
| Ràpid · negres | 305 | 154 50,5% | 43 14,1% | 108 35,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 969Victòries · 466Taules · 185Derrotes · 318Estàndard · 362Ràpid · 607Blanques · 481Negres · 488
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 969 | 466 48,1% | 185 19,1% | 318 32,8% |
| Total · blanques | 481 | 227 47,2% | 96 20,0% | 158 32,9% |
| Total · negres | 488 | 239 49,0% | 89 18,2% | 160 32,8% |
| Estàndard | 362 | 161 44,5% | 96 26,5% | 105 29,0% |
| Estàndard · blanques | 179 | 76 42,5% | 50 27,9% | 53 29,6% |
| Estàndard · negres | 183 | 85 46,5% | 46 25,1% | 52 28,4% |
| Ràpid | 607 | 305 50,3% | 89 14,7% | 213 35,1% |
| Ràpid · blanques | 302 | 151 50,0% | 46 15,2% | 105 34,8% |
| Ràpid · negres | 305 | 154 50,5% | 43 14,1% | 108 35,4% |
