Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 810Victòries · 348Taules · 95Derrotes · 367Estàndard · 436Ràpid · 374Blanques · 403Negres · 407
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 810 | 348 43,0% | 95 11,7% | 367 45,3% |
| Total · blanques | 403 | 178 44,2% | 53 13,2% | 172 42,7% |
| Total · negres | 407 | 170 41,8% | 42 10,3% | 195 47,9% |
| Estàndard | 436 | 191 43,8% | 73 16,7% | 172 39,5% |
| Estàndard · blanques | 221 | 98 44,3% | 40 18,1% | 83 37,6% |
| Estàndard · negres | 215 | 93 43,3% | 33 15,4% | 89 41,4% |
| Ràpid | 374 | 157 42,0% | 22 5,9% | 195 52,1% |
| Ràpid · blanques | 182 | 80 44,0% | 13 7,1% | 89 48,9% |
| Ràpid · negres | 192 | 77 40,1% | 9 4,7% | 106 55,2% |
Captura 2026-09-01
+34 partides des de 2026-08-01
Partides · 803Victòries · 345Taules · 95Derrotes · 363Estàndard · 429Ràpid · 374Blanques · 400Negres · 403
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 803 | 345 43,0% | 95 11,8% | 363 45,2% |
| Total · blanques | 400 | 177 44,3% | 53 13,3% | 170 42,5% |
| Total · negres | 403 | 168 41,7% | 42 10,4% | 193 47,9% |
| Estàndard | 429 | 188 43,8% | 73 17,0% | 168 39,2% |
| Estàndard · blanques | 218 | 97 44,5% | 40 18,4% | 81 37,2% |
| Estàndard · negres | 211 | 91 43,1% | 33 15,6% | 87 41,2% |
| Ràpid | 374 | 157 42,0% | 22 5,9% | 195 52,1% |
| Ràpid · blanques | 182 | 80 44,0% | 13 7,1% | 89 48,9% |
| Ràpid · negres | 192 | 77 40,1% | 9 4,7% | 106 55,2% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 769Victòries · 327Taules · 92Derrotes · 350Estàndard · 420Ràpid · 349Blanques · 383Negres · 386
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 769 | 327 42,5% | 92 12,0% | 350 45,5% |
| Total · blanques | 383 | 168 43,9% | 51 13,3% | 164 42,8% |
| Total · negres | 386 | 159 41,2% | 41 10,6% | 186 48,2% |
| Estàndard | 420 | 183 43,6% | 72 17,1% | 165 39,3% |
| Estàndard · blanques | 213 | 93 43,7% | 39 18,3% | 81 38,0% |
| Estàndard · negres | 207 | 90 43,5% | 33 15,9% | 84 40,6% |
| Ràpid | 349 | 144 41,3% | 20 5,7% | 185 53,0% |
| Ràpid · blanques | 170 | 75 44,1% | 12 7,1% | 83 48,8% |
| Ràpid · negres | 179 | 69 38,6% | 8 4,5% | 102 57,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 752Victòries · 320Taules · 83Derrotes · 349Estàndard · 403Ràpid · 349Blanques · 375Negres · 377
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 752 | 320 42,6% | 83 11,0% | 349 46,4% |
| Total · blanques | 375 | 165 44,0% | 46 12,3% | 164 43,7% |
| Total · negres | 377 | 155 41,1% | 37 9,8% | 185 49,1% |
| Estàndard | 403 | 176 43,7% | 63 15,6% | 164 40,7% |
| Estàndard · blanques | 205 | 90 43,9% | 34 16,6% | 81 39,5% |
| Estàndard · negres | 198 | 86 43,4% | 29 14,7% | 83 41,9% |
| Ràpid | 349 | 144 41,3% | 20 5,7% | 185 53,0% |
| Ràpid · blanques | 170 | 75 44,1% | 12 7,1% | 83 48,8% |
| Ràpid · negres | 179 | 69 38,6% | 8 4,5% | 102 57,0% |
