Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 521Victòries · 334Taules · 118Derrotes · 69Estàndard · 158Ràpid · 363Blanques · 268Negres · 253
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 521 | 334 64,1% | 118 22,7% | 69 13,2% |
| Total · blanques | 268 | 180 67,2% | 63 23,5% | 25 9,3% |
| Total · negres | 253 | 154 60,9% | 55 21,7% | 44 17,4% |
| Estàndard | 158 | 91 57,6% | 44 27,9% | 23 14,6% |
| Estàndard · blanques | 80 | 50 62,5% | 23 28,8% | 7 8,8% |
| Estàndard · negres | 78 | 41 52,6% | 21 26,9% | 16 20,5% |
| Ràpid | 363 | 243 66,9% | 74 20,4% | 46 12,7% |
| Ràpid · blanques | 188 | 130 69,2% | 40 21,3% | 18 9,6% |
| Ràpid · negres | 175 | 113 64,6% | 34 19,4% | 28 16,0% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 502Victòries · 322Taules · 114Derrotes · 66Estàndard · 148Ràpid · 354Blanques · 258Negres · 244
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 502 | 322 64,1% | 114 22,7% | 66 13,2% |
| Total · blanques | 258 | 173 67,1% | 61 23,6% | 24 9,3% |
| Total · negres | 244 | 149 61,1% | 53 21,7% | 42 17,2% |
| Estàndard | 148 | 85 57,4% | 43 29,1% | 20 13,5% |
| Estàndard · blanques | 75 | 47 62,7% | 22 29,3% | 6 8,0% |
| Estàndard · negres | 73 | 38 52,1% | 21 28,8% | 14 19,2% |
| Ràpid | 354 | 237 67,0% | 71 20,1% | 46 13,0% |
| Ràpid · blanques | 183 | 126 68,9% | 39 21,3% | 18 9,8% |
| Ràpid · negres | 171 | 111 64,9% | 32 18,7% | 28 16,4% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 484Victòries · 312Taules · 109Derrotes · 63Estàndard · 148Ràpid · 336Blanques · 249Negres · 235
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 484 | 312 64,5% | 109 22,5% | 63 13,0% |
| Total · blanques | 249 | 168 67,5% | 58 23,3% | 23 9,2% |
| Total · negres | 235 | 144 61,3% | 51 21,7% | 40 17,0% |
| Estàndard | 148 | 85 57,4% | 43 29,1% | 20 13,5% |
| Estàndard · blanques | 75 | 47 62,7% | 22 29,3% | 6 8,0% |
| Estàndard · negres | 73 | 38 52,1% | 21 28,8% | 14 19,2% |
| Ràpid | 336 | 227 67,6% | 66 19,6% | 43 12,8% |
| Ràpid · blanques | 174 | 121 69,5% | 36 20,7% | 17 9,8% |
| Ràpid · negres | 162 | 106 65,4% | 30 18,5% | 26 16,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 475Victòries · 308Taules · 106Derrotes · 61Estàndard · 139Ràpid · 336Blanques · 244Negres · 231
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 475 | 308 64,8% | 106 22,3% | 61 12,8% |
| Total · blanques | 244 | 166 68,0% | 57 23,4% | 21 8,6% |
| Total · negres | 231 | 142 61,5% | 49 21,2% | 40 17,3% |
| Estàndard | 139 | 81 58,3% | 40 28,8% | 18 13,0% |
| Estàndard · blanques | 70 | 45 64,3% | 21 30,0% | 4 5,7% |
| Estàndard · negres | 69 | 36 52,2% | 19 27,5% | 14 20,3% |
| Ràpid | 336 | 227 67,6% | 66 19,6% | 43 12,8% |
| Ràpid · blanques | 174 | 121 69,5% | 36 20,7% | 17 9,8% |
| Ràpid · negres | 162 | 106 65,4% | 30 18,5% | 26 16,1% |
