Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 667Victòries · 331Taules · 144Derrotes · 192Estàndard · 438Ràpid · 229Blanques · 344Negres · 323
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 667 | 331 49,6% | 144 21,6% | 192 28,8% |
| Total · blanques | 344 | 183 53,2% | 77 22,4% | 84 24,4% |
| Total · negres | 323 | 148 45,8% | 67 20,7% | 108 33,4% |
| Estàndard | 438 | 194 44,3% | 112 25,6% | 132 30,1% |
| Estàndard · blanques | 230 | 119 51,7% | 57 24,8% | 54 23,5% |
| Estàndard · negres | 208 | 75 36,1% | 55 26,4% | 78 37,5% |
| Ràpid | 229 | 137 59,8% | 32 14,0% | 60 26,2% |
| Ràpid · blanques | 114 | 64 56,1% | 20 17,5% | 30 26,3% |
| Ràpid · negres | 115 | 73 63,5% | 12 10,4% | 30 26,1% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 662Victòries · 329Taules · 142Derrotes · 191Estàndard · 433Ràpid · 229Blanques · 341Negres · 321
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 662 | 329 49,7% | 142 21,5% | 191 28,9% |
| Total · blanques | 341 | 182 53,4% | 76 22,3% | 83 24,3% |
| Total · negres | 321 | 147 45,8% | 66 20,6% | 108 33,6% |
| Estàndard | 433 | 192 44,3% | 110 25,4% | 131 30,3% |
| Estàndard · blanques | 227 | 118 52,0% | 56 24,7% | 53 23,4% |
| Estàndard · negres | 206 | 74 35,9% | 54 26,2% | 78 37,9% |
| Ràpid | 229 | 137 59,8% | 32 14,0% | 60 26,2% |
| Ràpid · blanques | 114 | 64 56,1% | 20 17,5% | 30 26,3% |
| Ràpid · negres | 115 | 73 63,5% | 12 10,4% | 30 26,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 653Victòries · 323Taules · 142Derrotes · 188Estàndard · 433Ràpid · 220Blanques · 336Negres · 317
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 653 | 323 49,5% | 142 21,8% | 188 28,8% |
| Total · blanques | 336 | 179 53,3% | 76 22,6% | 81 24,1% |
| Total · negres | 317 | 144 45,4% | 66 20,8% | 107 33,8% |
| Estàndard | 433 | 192 44,3% | 110 25,4% | 131 30,3% |
| Estàndard · blanques | 227 | 118 52,0% | 56 24,7% | 53 23,4% |
| Estàndard · negres | 206 | 74 35,9% | 54 26,2% | 78 37,9% |
| Ràpid | 220 | 131 59,6% | 32 14,6% | 57 25,9% |
| Ràpid · blanques | 109 | 61 56,0% | 20 18,4% | 28 25,7% |
| Ràpid · negres | 111 | 70 63,1% | 12 10,8% | 29 26,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 653Victòries · 323Taules · 142Derrotes · 188Estàndard · 433Ràpid · 220Blanques · 336Negres · 317
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 653 | 323 49,5% | 142 21,8% | 188 28,8% |
| Total · blanques | 336 | 179 53,3% | 76 22,6% | 81 24,1% |
| Total · negres | 317 | 144 45,4% | 66 20,8% | 107 33,8% |
| Estàndard | 433 | 192 44,3% | 110 25,4% | 131 30,3% |
| Estàndard · blanques | 227 | 118 52,0% | 56 24,7% | 53 23,4% |
| Estàndard · negres | 206 | 74 35,9% | 54 26,2% | 78 37,9% |
| Ràpid | 220 | 131 59,6% | 32 14,6% | 57 25,9% |
| Ràpid · blanques | 109 | 61 56,0% | 20 18,4% | 28 25,7% |
| Ràpid · negres | 111 | 70 63,1% | 12 10,8% | 29 26,1% |
