Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 206Victòries · 71Taules · 65Derrotes · 70Estàndard · 102Ràpid · 104Blanques · 100Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 206 | 71 34,5% | 65 31,6% | 70 34,0% |
| Total · blanques | 100 | 40 40,0% | 29 29,0% | 31 31,0% |
| Total · negres | 106 | 31 29,3% | 36 34,0% | 39 36,8% |
| Estàndard | 102 | 32 31,4% | 43 42,2% | 27 26,5% |
| Estàndard · blanques | 48 | 20 41,7% | 18 37,5% | 10 20,8% |
| Estàndard · negres | 54 | 12 22,2% | 25 46,3% | 17 31,5% |
| Ràpid | 104 | 39 37,5% | 22 21,2% | 43 41,4% |
| Ràpid · blanques | 52 | 20 38,5% | 11 21,2% | 21 40,4% |
| Ràpid · negres | 52 | 19 36,5% | 11 21,2% | 22 42,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 206Victòries · 71Taules · 65Derrotes · 70Estàndard · 102Ràpid · 104Blanques · 100Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 206 | 71 34,5% | 65 31,6% | 70 34,0% |
| Total · blanques | 100 | 40 40,0% | 29 29,0% | 31 31,0% |
| Total · negres | 106 | 31 29,3% | 36 34,0% | 39 36,8% |
| Estàndard | 102 | 32 31,4% | 43 42,2% | 27 26,5% |
| Estàndard · blanques | 48 | 20 41,7% | 18 37,5% | 10 20,8% |
| Estàndard · negres | 54 | 12 22,2% | 25 46,3% | 17 31,5% |
| Ràpid | 104 | 39 37,5% | 22 21,2% | 43 41,4% |
| Ràpid · blanques | 52 | 20 38,5% | 11 21,2% | 21 40,4% |
| Ràpid · negres | 52 | 19 36,5% | 11 21,2% | 22 42,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 197Victòries · 68Taules · 62Derrotes · 67Estàndard · 102Ràpid · 95Blanques · 96Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 68 34,5% | 62 31,5% | 67 34,0% |
| Total · blanques | 96 | 40 41,7% | 26 27,1% | 30 31,3% |
| Total · negres | 101 | 28 27,7% | 36 35,6% | 37 36,6% |
| Estàndard | 102 | 32 31,4% | 43 42,2% | 27 26,5% |
| Estàndard · blanques | 48 | 20 41,7% | 18 37,5% | 10 20,8% |
| Estàndard · negres | 54 | 12 22,2% | 25 46,3% | 17 31,5% |
| Ràpid | 95 | 36 37,9% | 19 20,0% | 40 42,1% |
| Ràpid · blanques | 48 | 20 41,7% | 8 16,7% | 20 41,7% |
| Ràpid · negres | 47 | 16 34,0% | 11 23,4% | 20 42,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 197Victòries · 68Taules · 62Derrotes · 67Estàndard · 102Ràpid · 95Blanques · 96Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 68 34,5% | 62 31,5% | 67 34,0% |
| Total · blanques | 96 | 40 41,7% | 26 27,1% | 30 31,3% |
| Total · negres | 101 | 28 27,7% | 36 35,6% | 37 36,6% |
| Estàndard | 102 | 32 31,4% | 43 42,2% | 27 26,5% |
| Estàndard · blanques | 48 | 20 41,7% | 18 37,5% | 10 20,8% |
| Estàndard · negres | 54 | 12 22,2% | 25 46,3% | 17 31,5% |
| Ràpid | 95 | 36 37,9% | 19 20,0% | 40 42,1% |
| Ràpid · blanques | 48 | 20 41,7% | 8 16,7% | 20 41,7% |
| Ràpid · negres | 47 | 16 34,0% | 11 23,4% | 20 42,6% |
