Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 619Victòries · 280Taules · 190Derrotes · 149Estàndard · 389Ràpid · 230Blanques · 301Negres · 318
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 619 | 280 45,2% | 190 30,7% | 149 24,1% |
| Total · blanques | 301 | 145 48,2% | 90 29,9% | 66 21,9% |
| Total · negres | 318 | 135 42,5% | 100 31,5% | 83 26,1% |
| Estàndard | 389 | 173 44,5% | 133 34,2% | 83 21,3% |
| Estàndard · blanques | 184 | 90 48,9% | 63 34,2% | 31 16,9% |
| Estàndard · negres | 205 | 83 40,5% | 70 34,2% | 52 25,4% |
| Ràpid | 230 | 107 46,5% | 57 24,8% | 66 28,7% |
| Ràpid · blanques | 117 | 55 47,0% | 27 23,1% | 35 29,9% |
| Ràpid · negres | 113 | 52 46,0% | 30 26,6% | 31 27,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 619Victòries · 280Taules · 190Derrotes · 149Estàndard · 389Ràpid · 230Blanques · 301Negres · 318
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 619 | 280 45,2% | 190 30,7% | 149 24,1% |
| Total · blanques | 301 | 145 48,2% | 90 29,9% | 66 21,9% |
| Total · negres | 318 | 135 42,5% | 100 31,5% | 83 26,1% |
| Estàndard | 389 | 173 44,5% | 133 34,2% | 83 21,3% |
| Estàndard · blanques | 184 | 90 48,9% | 63 34,2% | 31 16,9% |
| Estàndard · negres | 205 | 83 40,5% | 70 34,2% | 52 25,4% |
| Ràpid | 230 | 107 46,5% | 57 24,8% | 66 28,7% |
| Ràpid · blanques | 117 | 55 47,0% | 27 23,1% | 35 29,9% |
| Ràpid · negres | 113 | 52 46,0% | 30 26,6% | 31 27,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 610Victòries · 276Taules · 188Derrotes · 146Estàndard · 389Ràpid · 221Blanques · 296Negres · 314
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 610 | 276 45,3% | 188 30,8% | 146 23,9% |
| Total · blanques | 296 | 143 48,3% | 89 30,1% | 64 21,6% |
| Total · negres | 314 | 133 42,4% | 99 31,5% | 82 26,1% |
| Estàndard | 389 | 173 44,5% | 133 34,2% | 83 21,3% |
| Estàndard · blanques | 184 | 90 48,9% | 63 34,2% | 31 16,9% |
| Estàndard · negres | 205 | 83 40,5% | 70 34,2% | 52 25,4% |
| Ràpid | 221 | 103 46,6% | 55 24,9% | 63 28,5% |
| Ràpid · blanques | 112 | 53 47,3% | 26 23,2% | 33 29,5% |
| Ràpid · negres | 109 | 50 45,9% | 29 26,6% | 30 27,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 610Victòries · 276Taules · 188Derrotes · 146Estàndard · 389Ràpid · 221Blanques · 296Negres · 314
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 610 | 276 45,3% | 188 30,8% | 146 23,9% |
| Total · blanques | 296 | 143 48,3% | 89 30,1% | 64 21,6% |
| Total · negres | 314 | 133 42,4% | 99 31,5% | 82 26,1% |
| Estàndard | 389 | 173 44,5% | 133 34,2% | 83 21,3% |
| Estàndard · blanques | 184 | 90 48,9% | 63 34,2% | 31 16,9% |
| Estàndard · negres | 205 | 83 40,5% | 70 34,2% | 52 25,4% |
| Ràpid | 221 | 103 46,6% | 55 24,9% | 63 28,5% |
| Ràpid · blanques | 112 | 53 47,3% | 26 23,2% | 33 29,5% |
| Ràpid · negres | 109 | 50 45,9% | 29 26,6% | 30 27,5% |
