Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 1046Victòries · 462Taules · 213Derrotes · 371Estàndard · 353Ràpid · 693Blanques · 525Negres · 521
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1046 | 462 44,2% | 213 20,4% | 371 35,5% |
| Total · blanques | 525 | 261 49,7% | 116 22,1% | 148 28,2% |
| Total · negres | 521 | 201 38,6% | 97 18,6% | 223 42,8% |
| Estàndard | 353 | 121 34,3% | 106 30,0% | 126 35,7% |
| Estàndard · blanques | 181 | 72 39,8% | 62 34,3% | 47 26,0% |
| Estàndard · negres | 172 | 49 28,5% | 44 25,6% | 79 45,9% |
| Ràpid | 693 | 341 49,2% | 107 15,4% | 245 35,4% |
| Ràpid · blanques | 344 | 189 54,9% | 54 15,7% | 101 29,4% |
| Ràpid · negres | 349 | 152 43,6% | 53 15,2% | 144 41,3% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 1046Victòries · 462Taules · 213Derrotes · 371Estàndard · 353Ràpid · 693Blanques · 525Negres · 521
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1046 | 462 44,2% | 213 20,4% | 371 35,5% |
| Total · blanques | 525 | 261 49,7% | 116 22,1% | 148 28,2% |
| Total · negres | 521 | 201 38,6% | 97 18,6% | 223 42,8% |
| Estàndard | 353 | 121 34,3% | 106 30,0% | 126 35,7% |
| Estàndard · blanques | 181 | 72 39,8% | 62 34,3% | 47 26,0% |
| Estàndard · negres | 172 | 49 28,5% | 44 25,6% | 79 45,9% |
| Ràpid | 693 | 341 49,2% | 107 15,4% | 245 35,4% |
| Ràpid · blanques | 344 | 189 54,9% | 54 15,7% | 101 29,4% |
| Ràpid · negres | 349 | 152 43,6% | 53 15,2% | 144 41,3% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 1022Victòries · 453Taules · 208Derrotes · 361Estàndard · 353Ràpid · 669Blanques · 513Negres · 509
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1022 | 453 44,3% | 208 20,4% | 361 35,3% |
| Total · blanques | 513 | 257 50,1% | 113 22,0% | 143 27,9% |
| Total · negres | 509 | 196 38,5% | 95 18,7% | 218 42,8% |
| Estàndard | 353 | 121 34,3% | 106 30,0% | 126 35,7% |
| Estàndard · blanques | 181 | 72 39,8% | 62 34,3% | 47 26,0% |
| Estàndard · negres | 172 | 49 28,5% | 44 25,6% | 79 45,9% |
| Ràpid | 669 | 332 49,6% | 102 15,3% | 235 35,1% |
| Ràpid · blanques | 332 | 185 55,7% | 51 15,4% | 96 28,9% |
| Ràpid · negres | 337 | 147 43,6% | 51 15,1% | 139 41,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1006Victòries · 445Taules · 206Derrotes · 355Estàndard · 353Ràpid · 653Blanques · 505Negres · 501
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1006 | 445 44,2% | 206 20,5% | 355 35,3% |
| Total · blanques | 505 | 251 49,7% | 112 22,2% | 142 28,1% |
| Total · negres | 501 | 194 38,7% | 94 18,8% | 213 42,5% |
| Estàndard | 353 | 121 34,3% | 106 30,0% | 126 35,7% |
| Estàndard · blanques | 181 | 72 39,8% | 62 34,3% | 47 26,0% |
| Estàndard · negres | 172 | 49 28,5% | 44 25,6% | 79 45,9% |
| Ràpid | 653 | 324 49,6% | 100 15,3% | 229 35,1% |
| Ràpid · blanques | 324 | 179 55,3% | 50 15,4% | 95 29,3% |
| Ràpid · negres | 329 | 145 44,1% | 50 15,2% | 134 40,7% |
