Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 652Victòries · 338Taules · 131Derrotes · 183Estàndard · 504Ràpid · 148Blanques · 339Negres · 313
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 652 | 338 51,8% | 131 20,1% | 183 28,1% |
| Total · blanques | 339 | 177 52,2% | 77 22,7% | 85 25,1% |
| Total · negres | 313 | 161 51,4% | 54 17,3% | 98 31,3% |
| Estàndard | 504 | 250 49,6% | 115 22,8% | 139 27,6% |
| Estàndard · blanques | 264 | 131 49,6% | 67 25,4% | 66 25,0% |
| Estàndard · negres | 240 | 119 49,6% | 48 20,0% | 73 30,4% |
| Ràpid | 148 | 88 59,5% | 16 10,8% | 44 29,7% |
| Ràpid · blanques | 75 | 46 61,3% | 10 13,3% | 19 25,3% |
| Ràpid · negres | 73 | 42 57,5% | 6 8,2% | 25 34,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 642Victòries · 333Taules · 130Derrotes · 179Estàndard · 494Ràpid · 148Blanques · 334Negres · 308
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 642 | 333 51,9% | 130 20,3% | 179 27,9% |
| Total · blanques | 334 | 174 52,1% | 76 22,8% | 84 25,2% |
| Total · negres | 308 | 159 51,6% | 54 17,5% | 95 30,8% |
| Estàndard | 494 | 245 49,6% | 114 23,1% | 135 27,3% |
| Estàndard · blanques | 259 | 128 49,4% | 66 25,5% | 65 25,1% |
| Estàndard · negres | 235 | 117 49,8% | 48 20,4% | 70 29,8% |
| Ràpid | 148 | 88 59,5% | 16 10,8% | 44 29,7% |
| Ràpid · blanques | 75 | 46 61,3% | 10 13,3% | 19 25,3% |
| Ràpid · negres | 73 | 42 57,5% | 6 8,2% | 25 34,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 642Victòries · 333Taules · 130Derrotes · 179Estàndard · 494Ràpid · 148Blanques · 334Negres · 308
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 642 | 333 51,9% | 130 20,3% | 179 27,9% |
| Total · blanques | 334 | 174 52,1% | 76 22,8% | 84 25,2% |
| Total · negres | 308 | 159 51,6% | 54 17,5% | 95 30,8% |
| Estàndard | 494 | 245 49,6% | 114 23,1% | 135 27,3% |
| Estàndard · blanques | 259 | 128 49,4% | 66 25,5% | 65 25,1% |
| Estàndard · negres | 235 | 117 49,8% | 48 20,4% | 70 29,8% |
| Ràpid | 148 | 88 59,5% | 16 10,8% | 44 29,7% |
| Ràpid · blanques | 75 | 46 61,3% | 10 13,3% | 19 25,3% |
| Ràpid · negres | 73 | 42 57,5% | 6 8,2% | 25 34,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 642Victòries · 333Taules · 130Derrotes · 179Estàndard · 494Ràpid · 148Blanques · 334Negres · 308
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 642 | 333 51,9% | 130 20,3% | 179 27,9% |
| Total · blanques | 334 | 174 52,1% | 76 22,8% | 84 25,2% |
| Total · negres | 308 | 159 51,6% | 54 17,5% | 95 30,8% |
| Estàndard | 494 | 245 49,6% | 114 23,1% | 135 27,3% |
| Estàndard · blanques | 259 | 128 49,4% | 66 25,5% | 65 25,1% |
| Estàndard · negres | 235 | 117 49,8% | 48 20,4% | 70 29,8% |
| Ràpid | 148 | 88 59,5% | 16 10,8% | 44 29,7% |
| Ràpid · blanques | 75 | 46 61,3% | 10 13,3% | 19 25,3% |
| Ràpid · negres | 73 | 42 57,5% | 6 8,2% | 25 34,3% |
