Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 302Victòries · 124Taules · 25Derrotes · 153Estàndard · 277Ràpid · 25Blanques · 147Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 302 | 124 41,1% | 25 8,3% | 153 50,7% |
| Total · blanques | 147 | 64 43,5% | 10 6,8% | 73 49,7% |
| Total · negres | 155 | 60 38,7% | 15 9,7% | 80 51,6% |
| Estàndard | 277 | 110 39,7% | 24 8,7% | 143 51,6% |
| Estàndard · blanques | 135 | 59 43,7% | 9 6,7% | 67 49,6% |
| Estàndard · negres | 142 | 51 35,9% | 15 10,6% | 76 53,5% |
| Ràpid | 25 | 14 56,0% | 1 4,0% | 10 40,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 13 | 9 69,2% | 0 0,0% | 4 30,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 287Victòries · 119Taules · 23Derrotes · 145Estàndard · 267Ràpid · 20Blanques · 139Negres · 148
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 119 41,5% | 23 8,0% | 145 50,5% |
| Total · blanques | 139 | 61 43,9% | 9 6,5% | 69 49,6% |
| Total · negres | 148 | 58 39,2% | 14 9,5% | 76 51,4% |
| Estàndard | 267 | 106 39,7% | 23 8,6% | 138 51,7% |
| Estàndard · blanques | 130 | 57 43,9% | 9 6,9% | 64 49,2% |
| Estàndard · negres | 137 | 49 35,8% | 14 10,2% | 74 54,0% |
| Ràpid | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 9 81,8% | 0 0,0% | 2 18,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 287Victòries · 119Taules · 23Derrotes · 145Estàndard · 267Ràpid · 20Blanques · 139Negres · 148
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 119 41,5% | 23 8,0% | 145 50,5% |
| Total · blanques | 139 | 61 43,9% | 9 6,5% | 69 49,6% |
| Total · negres | 148 | 58 39,2% | 14 9,5% | 76 51,4% |
| Estàndard | 267 | 106 39,7% | 23 8,6% | 138 51,7% |
| Estàndard · blanques | 130 | 57 43,9% | 9 6,9% | 64 49,2% |
| Estàndard · negres | 137 | 49 35,8% | 14 10,2% | 74 54,0% |
| Ràpid | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 9 81,8% | 0 0,0% | 2 18,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 287Victòries · 119Taules · 23Derrotes · 145Estàndard · 267Ràpid · 20Blanques · 139Negres · 148
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 119 41,5% | 23 8,0% | 145 50,5% |
| Total · blanques | 139 | 61 43,9% | 9 6,5% | 69 49,6% |
| Total · negres | 148 | 58 39,2% | 14 9,5% | 76 51,4% |
| Estàndard | 267 | 106 39,7% | 23 8,6% | 138 51,7% |
| Estàndard · blanques | 130 | 57 43,9% | 9 6,9% | 64 49,2% |
| Estàndard · negres | 137 | 49 35,8% | 14 10,2% | 74 54,0% |
| Ràpid | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 9 81,8% | 0 0,0% | 2 18,2% |
