Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 100Victòries · 40Taules · 12Derrotes · 48Estàndard · 49Ràpid · 51Blanques · 57Negres · 43
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 100 | 40 40,0% | 12 12,0% | 48 48,0% |
| Total · blanques | 57 | 25 43,9% | 8 14,0% | 24 42,1% |
| Total · negres | 43 | 15 34,9% | 4 9,3% | 24 55,8% |
| Estàndard | 49 | 24 49,0% | 8 16,3% | 17 34,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 14 48,3% | 6 20,7% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Ràpid | 51 | 16 31,4% | 4 7,8% | 31 60,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 23 | 5 21,7% | 2 8,7% | 16 69,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 100Victòries · 40Taules · 12Derrotes · 48Estàndard · 49Ràpid · 51Blanques · 57Negres · 43
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 100 | 40 40,0% | 12 12,0% | 48 48,0% |
| Total · blanques | 57 | 25 43,9% | 8 14,0% | 24 42,1% |
| Total · negres | 43 | 15 34,9% | 4 9,3% | 24 55,8% |
| Estàndard | 49 | 24 49,0% | 8 16,3% | 17 34,7% |
| Estàndard · blanques | 29 | 14 48,3% | 6 20,7% | 9 31,0% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Ràpid | 51 | 16 31,4% | 4 7,8% | 31 60,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 23 | 5 21,7% | 2 8,7% | 16 69,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 91Victòries · 36Taules · 10Derrotes · 45Estàndard · 40Ràpid · 51Blanques · 52Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 91 | 36 39,6% | 10 11,0% | 45 49,5% |
| Total · blanques | 52 | 21 40,4% | 8 15,4% | 23 44,2% |
| Total · negres | 39 | 15 38,5% | 2 5,1% | 22 56,4% |
| Estàndard | 40 | 20 50,0% | 6 15,0% | 14 35,0% |
| Estàndard · blanques | 24 | 10 41,7% | 6 25,0% | 8 33,3% |
| Estàndard · negres | 16 | 10 62,5% | 0 0,0% | 6 37,5% |
| Ràpid | 51 | 16 31,4% | 4 7,8% | 31 60,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 23 | 5 21,7% | 2 8,7% | 16 69,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 91Victòries · 36Taules · 10Derrotes · 45Estàndard · 40Ràpid · 51Blanques · 52Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 91 | 36 39,6% | 10 11,0% | 45 49,5% |
| Total · blanques | 52 | 21 40,4% | 8 15,4% | 23 44,2% |
| Total · negres | 39 | 15 38,5% | 2 5,1% | 22 56,4% |
| Estàndard | 40 | 20 50,0% | 6 15,0% | 14 35,0% |
| Estàndard · blanques | 24 | 10 41,7% | 6 25,0% | 8 33,3% |
| Estàndard · negres | 16 | 10 62,5% | 0 0,0% | 6 37,5% |
| Ràpid | 51 | 16 31,4% | 4 7,8% | 31 60,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 23 | 5 21,7% | 2 8,7% | 16 69,6% |
