Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 281Victòries · 138Taules · 33Derrotes · 110Estàndard · 110Ràpid · 171Blanques · 140Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 281 | 138 49,1% | 33 11,7% | 110 39,2% |
| Total · blanques | 140 | 67 47,9% | 18 12,9% | 55 39,3% |
| Total · negres | 141 | 71 50,4% | 15 10,6% | 55 39,0% |
| Estàndard | 110 | 50 45,5% | 20 18,2% | 40 36,4% |
| Estàndard · blanques | 55 | 28 50,9% | 11 20,0% | 16 29,1% |
| Estàndard · negres | 55 | 22 40,0% | 9 16,4% | 24 43,6% |
| Ràpid | 171 | 88 51,5% | 13 7,6% | 70 40,9% |
| Ràpid · blanques | 85 | 39 45,9% | 7 8,2% | 39 45,9% |
| Ràpid · negres | 86 | 49 57,0% | 6 7,0% | 31 36,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 273Victòries · 135Taules · 30Derrotes · 108Estàndard · 110Ràpid · 163Blanques · 136Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 273 | 135 49,5% | 30 11,0% | 108 39,6% |
| Total · blanques | 136 | 65 47,8% | 17 12,5% | 54 39,7% |
| Total · negres | 137 | 70 51,1% | 13 9,5% | 54 39,4% |
| Estàndard | 110 | 50 45,5% | 20 18,2% | 40 36,4% |
| Estàndard · blanques | 55 | 28 50,9% | 11 20,0% | 16 29,1% |
| Estàndard · negres | 55 | 22 40,0% | 9 16,4% | 24 43,6% |
| Ràpid | 163 | 85 52,2% | 10 6,1% | 68 41,7% |
| Ràpid · blanques | 81 | 37 45,7% | 6 7,4% | 38 46,9% |
| Ràpid · negres | 82 | 48 58,5% | 4 4,9% | 30 36,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 273Victòries · 135Taules · 30Derrotes · 108Estàndard · 110Ràpid · 163Blanques · 136Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 273 | 135 49,5% | 30 11,0% | 108 39,6% |
| Total · blanques | 136 | 65 47,8% | 17 12,5% | 54 39,7% |
| Total · negres | 137 | 70 51,1% | 13 9,5% | 54 39,4% |
| Estàndard | 110 | 50 45,5% | 20 18,2% | 40 36,4% |
| Estàndard · blanques | 55 | 28 50,9% | 11 20,0% | 16 29,1% |
| Estàndard · negres | 55 | 22 40,0% | 9 16,4% | 24 43,6% |
| Ràpid | 163 | 85 52,2% | 10 6,1% | 68 41,7% |
| Ràpid · blanques | 81 | 37 45,7% | 6 7,4% | 38 46,9% |
| Ràpid · negres | 82 | 48 58,5% | 4 4,9% | 30 36,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 264Victòries · 130Taules · 30Derrotes · 104Estàndard · 110Ràpid · 154Blanques · 132Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 264 | 130 49,2% | 30 11,4% | 104 39,4% |
| Total · blanques | 132 | 63 47,7% | 17 12,9% | 52 39,4% |
| Total · negres | 132 | 67 50,8% | 13 9,9% | 52 39,4% |
| Estàndard | 110 | 50 45,5% | 20 18,2% | 40 36,4% |
| Estàndard · blanques | 55 | 28 50,9% | 11 20,0% | 16 29,1% |
| Estàndard · negres | 55 | 22 40,0% | 9 16,4% | 24 43,6% |
| Ràpid | 154 | 80 52,0% | 10 6,5% | 64 41,6% |
| Ràpid · blanques | 77 | 35 45,5% | 6 7,8% | 36 46,8% |
| Ràpid · negres | 77 | 45 58,4% | 4 5,2% | 28 36,4% |
