Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 238Victòries · 111Taules · 46Derrotes · 81Estàndard · 110Ràpid · 128Blanques · 126Negres · 112
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 238 | 111 46,6% | 46 19,3% | 81 34,0% |
| Total · blanques | 126 | 59 46,8% | 28 22,2% | 39 31,0% |
| Total · negres | 112 | 52 46,4% | 18 16,1% | 42 37,5% |
| Estàndard | 110 | 54 49,1% | 31 28,2% | 25 22,7% |
| Estàndard · blanques | 62 | 29 46,8% | 20 32,3% | 13 21,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 25 52,1% | 11 22,9% | 12 25,0% |
| Ràpid | 128 | 57 44,5% | 15 11,7% | 56 43,8% |
| Ràpid · blanques | 64 | 30 46,9% | 8 12,5% | 26 40,6% |
| Ràpid · negres | 64 | 27 42,2% | 7 10,9% | 30 46,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 238Victòries · 111Taules · 46Derrotes · 81Estàndard · 110Ràpid · 128Blanques · 126Negres · 112
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 238 | 111 46,6% | 46 19,3% | 81 34,0% |
| Total · blanques | 126 | 59 46,8% | 28 22,2% | 39 31,0% |
| Total · negres | 112 | 52 46,4% | 18 16,1% | 42 37,5% |
| Estàndard | 110 | 54 49,1% | 31 28,2% | 25 22,7% |
| Estàndard · blanques | 62 | 29 46,8% | 20 32,3% | 13 21,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 25 52,1% | 11 22,9% | 12 25,0% |
| Ràpid | 128 | 57 44,5% | 15 11,7% | 56 43,8% |
| Ràpid · blanques | 64 | 30 46,9% | 8 12,5% | 26 40,6% |
| Ràpid · negres | 64 | 27 42,2% | 7 10,9% | 30 46,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 229Victòries · 107Taules · 46Derrotes · 76Estàndard · 110Ràpid · 119Blanques · 122Negres · 107
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 229 | 107 46,7% | 46 20,1% | 76 33,2% |
| Total · blanques | 122 | 59 48,4% | 28 23,0% | 35 28,7% |
| Total · negres | 107 | 48 44,9% | 18 16,8% | 41 38,3% |
| Estàndard | 110 | 54 49,1% | 31 28,2% | 25 22,7% |
| Estàndard · blanques | 62 | 29 46,8% | 20 32,3% | 13 21,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 25 52,1% | 11 22,9% | 12 25,0% |
| Ràpid | 119 | 53 44,5% | 15 12,6% | 51 42,9% |
| Ràpid · blanques | 60 | 30 50,0% | 8 13,3% | 22 36,7% |
| Ràpid · negres | 59 | 23 39,0% | 7 11,9% | 29 49,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 229Victòries · 107Taules · 46Derrotes · 76Estàndard · 110Ràpid · 119Blanques · 122Negres · 107
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 229 | 107 46,7% | 46 20,1% | 76 33,2% |
| Total · blanques | 122 | 59 48,4% | 28 23,0% | 35 28,7% |
| Total · negres | 107 | 48 44,9% | 18 16,8% | 41 38,3% |
| Estàndard | 110 | 54 49,1% | 31 28,2% | 25 22,7% |
| Estàndard · blanques | 62 | 29 46,8% | 20 32,3% | 13 21,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 25 52,1% | 11 22,9% | 12 25,0% |
| Ràpid | 119 | 53 44,5% | 15 12,6% | 51 42,9% |
| Ràpid · blanques | 60 | 30 50,0% | 8 13,3% | 22 36,7% |
| Ràpid · negres | 59 | 23 39,0% | 7 11,9% | 29 49,2% |
