Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 256Victòries · 63Taules · 31Derrotes · 162Estàndard · 256Ràpid · 0Blanques · 129Negres · 127
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 256 | 63 24,6% | 31 12,1% | 162 63,3% |
| Total · blanques | 129 | 37 28,7% | 16 12,4% | 76 58,9% |
| Total · negres | 127 | 26 20,5% | 15 11,8% | 86 67,7% |
| Estàndard | 256 | 63 24,6% | 31 12,1% | 162 63,3% |
| Estàndard · blanques | 129 | 37 28,7% | 16 12,4% | 76 58,9% |
| Estàndard · negres | 127 | 26 20,5% | 15 11,8% | 86 67,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 256Victòries · 63Taules · 31Derrotes · 162Estàndard · 256Ràpid · 0Blanques · 129Negres · 127
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 256 | 63 24,6% | 31 12,1% | 162 63,3% |
| Total · blanques | 129 | 37 28,7% | 16 12,4% | 76 58,9% |
| Total · negres | 127 | 26 20,5% | 15 11,8% | 86 67,7% |
| Estàndard | 256 | 63 24,6% | 31 12,1% | 162 63,3% |
| Estàndard · blanques | 129 | 37 28,7% | 16 12,4% | 76 58,9% |
| Estàndard · negres | 127 | 26 20,5% | 15 11,8% | 86 67,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 246Victòries · 58Taules · 29Derrotes · 159Estàndard · 246Ràpid · 0Blanques · 124Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 246 | 58 23,6% | 29 11,8% | 159 64,6% |
| Total · blanques | 124 | 35 28,2% | 14 11,3% | 75 60,5% |
| Total · negres | 122 | 23 18,9% | 15 12,3% | 84 68,9% |
| Estàndard | 246 | 58 23,6% | 29 11,8% | 159 64,6% |
| Estàndard · blanques | 124 | 35 28,2% | 14 11,3% | 75 60,5% |
| Estàndard · negres | 122 | 23 18,9% | 15 12,3% | 84 68,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 246Victòries · 58Taules · 29Derrotes · 159Estàndard · 246Ràpid · 0Blanques · 124Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 246 | 58 23,6% | 29 11,8% | 159 64,6% |
| Total · blanques | 124 | 35 28,2% | 14 11,3% | 75 60,5% |
| Total · negres | 122 | 23 18,9% | 15 12,3% | 84 68,9% |
| Estàndard | 246 | 58 23,6% | 29 11,8% | 159 64,6% |
| Estàndard · blanques | 124 | 35 28,2% | 14 11,3% | 75 60,5% |
| Estàndard · negres | 122 | 23 18,9% | 15 12,3% | 84 68,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 246Victòries · 58Taules · 29Derrotes · 159Estàndard · 246Ràpid · 0Blanques · 124Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 246 | 58 23,6% | 29 11,8% | 159 64,6% |
| Total · blanques | 124 | 35 28,2% | 14 11,3% | 75 60,5% |
| Total · negres | 122 | 23 18,9% | 15 12,3% | 84 68,9% |
| Estàndard | 246 | 58 23,6% | 29 11,8% | 159 64,6% |
| Estàndard · blanques | 124 | 35 28,2% | 14 11,3% | 75 60,5% |
| Estàndard · negres | 122 | 23 18,9% | 15 12,3% | 84 68,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
